באילו אמצעי תשלום אפשר לשלם ב- eBay?

כפי שנהוג בכל עסקה, ב- eBay ובכלל, לאחר שמצאתם את המוצר שברצונכם לרכוש מגיע שלב התשלום. התשלום עבור מוצרים ב- eBay הוא קל ופשוט. וכן, בטח שאפשר לשלם בכרטיס אשראי!

אילו אמצעי תשלום זמינים ב- eBay?

אמצעי התשלום הזמינים עבור מוצר זה או אחר נקבעים על ידי המוכרים ומוצגים בפניכם בתיאור הרשומה. אך ככלל, כל המוכרים מציעים תשלום דרך חשבון ה-PayPal ומקבלים תשלומים בכרטיסי אשראי. חשוב לדעת שהמוכרים לא רואים את מספר כרטיס האשראי או את פרטי ה- PayPal שלכם בעת התשלום.

אמצעי תשלום כגון מזומן, שיקים ואמצעים נוספים שאינם בטוחים ומאובטחים, אינם מתאפשרים על פי רוב באיביי.  


איך משלמים עבור מוצרים ב- eBay?

לא משנה באיזה אמצעי תשלום תבחרו, הקלקה על הכפתור Buy It Now היא הדרך המהירה ביותר לשלם עבור מוצר באיביי. לאחר ההקלקה על כפתור זה תגיעו לעמוד בו תוכלו לבחור את אמצעי התשלום המועדף עליכם: PayPal או כרטיס אשראי.

 

 

איך מתבצע תשלום בכרטיס אשראי? האם אפשר לשלם בתשלומים?

תשלום בכרטיס אשראי באתר eBay מתבצע כמו בכל עסקה באינטרנט או עסקה טלפונית: על ידי הקלדת מספר הכרטיס, תוקפו, ושלוש הספרות שבגב הכרטיס.

חשוב לדעת :

  • התשלום בכרטיס אשראי עבור מוצרים ב- eBay מתבצע במלואו במעמד הרכישה, ולא ניתן לחלק את סכום הקנייה לתשלומים
  • ניתן לשלם ב-eBay בכרטיס אשראי בינלאומי בלבד (להבדיל מכרטיס אשראי מקומי לשימוש בישראל בלבד). אם אתם לא בטוחים באם כרטיס האשראי שלכם בינלאומי או לא, תוכלו לדעת זאת לפי מספר הספרות שלו: בכרטיס בינלאומי יהיו 16 ספרות, לעומת 8 בכרטיס אשראי לשימוש מקומי.
כרטיס אשראי בינלאומי - 16 ספרות, לעומת 8 בלבד בכרטיס אשראי מקומי.

על מנת לשלם בכרטיס אשראי ביחרו באפשרות זו והקלידו את מספר כרטיס האשראי, את תוקפו ואת שלוש הספרות שמאחורי הכרטיס (CVV). לסיום, הקלידו את שם בעל הכרטיס.

לנוחיותכם, תוכלו לשמור את פרטי הכרטיס לקניות הבאות. פרטי הכרטיס מאובטחים ולא עוברים למוכרים שלכם או לגורם שלישי.

תשלום מוצלח!