רגע לפני שנכנסים לקניון הגדול בעולם: כך תירשמו ל- eBay

על מנת לקנות ב- eBay בצורה הנוחה והיעילה ביותר עליכם להירשם לאתר. החדשות הטובות: זה לוקח בדיוק שתי דקות.

כאשר אתם קונים ב- eBay כמשתמשים רשומים אתם נהנים מחוויית קניות מלאה ושלמה יותר. בנוסף, כמשתמשים רשומים באפשרותכם להתנהל מול המוכרים ביתר קלות, למשל כאשר אתם מבקשים להחזיר מוצר. כך תירשמו לאיביי.

ראשית, היכנסו לעמוד ההרשמה בלינק הבא או הקליקו register  בראש כל עמוד באתר eBay

1.מלאו פרטים אישיים.
הקלידו את כתובת האימייל שלכם (חשוב לוודא כי יש ברשותכם חשבון פעיל), בחרו סיסמה וציינו את השם הפרטי ואת שם המשפחה שלכם. הוסיפו מספר טלפון סלולרי (ישמש את איביי במקרים בהם תשכחו את הסיסמה שלכם ותרצו לבצע שיחזור שלה). לאחר מכן אשרו את תנאי השימוש באתר והקליקו המשך (Continue).

 

2. קבלו אישור הרשמה למייל. לאחר מילוי הפרטים הראשונים תקבלו הודעה לדואר האלקטרוני ובה שם משתמש שיצרנו עבורכם.

 


במידה וברצונכם לשנות את שם המשתמש או לתקן פרטים אישיים, אין שום בעיה. הקליקו על הלינק  My eBay שבראש כל עמוד באתר מצד ימין, הקליקו על לשונית Account ואז על Personal information, או פשוט הקליקו כאן. כעת בצעו את התיקונים הנדרשים והתחילו לגלוש באתר. כאשר תבצעו רכישה, או כאשר תרצו ליצור קשר עם מוכרים, ייתכן ותתבקשו למלא פרטים נוספים כגון כתובתכם לטובת משלוח הפריטים שהזמנתם, כמודגם כאן:

 

מקבלים אורחים ב- eBay

באפשרותכם לקנות מוצרים מסוג קנייה מיידית (Buy It Now) גם מבלי להירשם לאתר eBay, כלומר כ"אורחים". עם זאת, על מנת להשתתף במכירות פומביות (Auctions) או להשאיר פידבק על קנייה שביצעתם, תצטרכו לבצע הרשמה לאתר.

מה אפשר לעשות כקונים "אורחים" באתר eBay:

  • לצפות בפרטי ההזמנה
  • לעקוב אחר סטטוס החבילה
  • לשלוח אימייל למוכר
  • להחזיר את המוצר במידת הצורך
  • לעדכן אותנו במידה והמוצר לא הגיע אליכם


אם אתם מעוניינים לצפות כקונים "אורחים" בפרטי ההזמנה ולעקוב אחרי החבילה שנשלחה אליכם, פתחו את הודעת האישור על ההזמנה שקיבלתם באימייל והקליקו על View Order Details. במידה ומסיבה כלשהי לא קיבלתם את המוצר או שהמוצר לא תואם למתואר ברשומה, אתם מכוסים על ידי תכנית eBay Money Back Guarantee.

שימו לב– באפשרותכם לשדרג מחשבון אורח לחשבון קבוע בשלב התשלום על המוצר (Checkout). פשוט בחרו סיסמה ואנחנו ניצור עבורכם חשבון.

תוכלו להירשם לאתר לאחר שרכשתם מוצרים כ"אורחים" גם על ידי מעקב אחר השלבים הבאים:

  1. גשו לאימייל וחפשו אחר ההודעה שקיבלתם על רכישה באתר כאורחים. ההודעה תתחיל במילים Guest order.
  2. הקליקו על View order details ומלאו את כתובת האימייל ואת קוד הגישה שלכם.
  3. על מנת להירשם לאתר תצטרכו לבחור באפשרות של השארת פידבק – Leave feedback, או מכירה באתר- Sell this item בעמוד פרטי ההזמנה – Order details page. לא תצטרכו להשלים פעולות אלה, אך בחירה בהן תאפשר לכם להירשם לאתר.
  4. הקלידו כתובת אימייל, בחרו סיסמה והקליקו Register. יש להקליד כתובת אימייל שאינה משוייכת מבעוד מועד לחשבון כלשהו ב- eBay.

לאחר שתאשרו את החשבון, המוצר שרכשתם כ"אורחים" יופיע בהיסטוריית הרכישות שלכם (Purchase history).

בהצלחה!