קנייה ב- eBay למתחילים (5 שלבים והמוצר אצלכם)

פעם ראשונה ב- eBay? ברכות, עולם שלם של קניות עומד להיפתח בפניכם. למדו כיצד להשלים רכישה באתר ב- 5 שלבים בלבד.

1.הירשמו ל – eBay (בפחות מ- 2 דקות)

רגע לפני הרכישה הראשונה, עליכם לבצע תהליך הרשמה קצר לאתר eBay. ההרשמה קלה ופשוטה ולוקחת לא יותר מ- 2 דקות. פשוט ספקו את שמכם ואת כתובת האימייל שלכם, ואנו ניצור עבורכם חשבון משתמש. 
למדו כיצד להירשם ל- eBay >>
להרשמה ל-  eBay>>

2. מצאו את המוצר שברצונכם לרכוש 

עם יותר מ- 800 מיליון מוצרים המוצעים לרכישה בכל רגע נתון, תוכלו למצוא באיביי  כמעט כל דבר:

  • ערכו חיפוש מדויק דרך סרגל החיפוש, אם אתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים. תוכלו לסנן את התוצאות על פי קריטריונים שונים, למשל: רק מוצרים במחיר קבוע (ללא מכירה פומבית), או רק מוצרים שמוצע לגביהם משלוח בחינם
  • דפדפו בקטגוריות השונות אם אתם לא יודעים בדיוק מה אתם מחפשים ורוצים לשוטט להנאתכם

למדו כיצד לגלוש ולחפש מוצרים ב- eBay >>

3. הבינו מהו פורמט המכירה 

המוצרים באיביי  נמכרים במספר דרכים. מרבית המוצרים נמכרים במחיר קבוע, כלומר באפשרותכם לרכוש אותם מיד. בנוסף, ישנם גם מוצרים שנמכרים במכירה פומבית (auction) בהן כל קונה יכול להציע מחיר (Place bid) והזוכה הוא מי שמציע לבסוף את הסכום הגבוה ביותר. 

בתמונה מעלה: מוצר שנמכר בצורה של מחיר קבוע. הקליקו על Buy it Now על מנת לרכוש את המוצר בצורה מיידית.

בתמונה מעלה: מוצר שנמכר בצורה של מכירה פומבית. הקליקו על Place bid על מנת להציע מחיר.

4. בחרו אמצעי תשלום

מצאתם מוצר שאתם אוהבים? כעת תוכלו לרכוש אותו. קראו בתיאור המוצר מהם אמצעי התשלום האפשריים ובחרו באפשרות שהכי מתאימה לכם. ניתן לקנות ב- eBay בכרטיס אשראי, אך מומלץ לרכוש דרך PayPal מכיוון ששיטה זו מגנה עליכם בצורה טובה יותר במקרים של הונאה ותרחישים נוספים. 
למדו על אמצעי תשלום ב- eBay >>

cart2

רוצים לשלם בבת אחת על מספר מוצרים? הכירו את עגלת הקנייה שלכם

עגלת הקנייה מאפשרת לכם לשמור את כל המוצרים שאהבתם במקום אחד ולשלם עליהם באופן מרוכז, או לשמור מוצרים שאהבתם למועד מאוחר יותר אם אתם עדיין לא בטוחים שברצונכם לממש את הרכישה. כדי להוסיף מוצר לעגלת הרכישה היכנסו לרשומה והקליקו על הכפתור Add to cart. חשוב לדעת – מוצרים שאתם מוסיפים לעגלת הקנייה עדיין זמינים לרכישה עבור קונים אחרים.

5. עקבו אחר הרכישות שלכם 

באפשרותכם לעקוב אחר המוצרים שרכשתם דרך  My eBay, מרכז הבקרה האישי שלכם, בו תוכלו בין השאר לצפות במוצרים שרכשתם, לראות מהו תאריך ההגעה המשוער שלהם, ליצור קשר עם המוכר וכן לבצע פעולות שונות הנוגעות למוצר. למשל, להשאיר פידבק (משוב) למוכר על העסקה.

שימו לב– עליכם להיות משתמשים רשומים על מנת ליהנות מגישה ל- My eBay.

קניות מוצלחות.