חיפוש למוכרים

 

הכירו את eBay seller hub – חלק א' / אנה פלקין

הידעתם? לאחרונה נפתח ה- eBay seller hub עבור כלל המוכרים וזו בשורה גדולה מאוד. מדוע? מכיוון שהכלי הזה הולך לפשוט עבורכם את ניהול הפעילות בצורה ניכרת, ולחסוך לכם הרבה מאמץ וזמן שמתבזבז על זגזוג בין המטלות השונות.

 

ה-  eBay seller hub הוא מעין "אולר שוויצרי", וככזה, הוא יבטל את הצורך בלא פחות משישה כלים אחרים, ובהם :

 

1.    My eBay
2.    Seller Dashboard – לוח הניהול למוכר
3.    Manage My Store – ניהול חנות eBay  למנויים
4.    Selling Manager/Selling Manager Pro
5.    Resolution Center – המרכז לפתרון מחלוקות

 

התוצאה – ממשק סופר יעיל בו יש את כל שאתם צריכים על מנת לנהל את העסק שלכם, וכל זה בחינם.

כדרכם של דברים חדשים, צריך זמן על מנת להתרגל אליהם, ולכן הכנו לכם מדריך קצר שיאפשר לכם להכיר קצת יותר טוב את ה-  eBay seller hub. בפוסט זה נכיר לכם את שלושת הלשוניות הראשונות בממשק: Listings, Overview ו- Orders. בחלקו השני של המדריך נכיר לכם את שלושת הלשוניות הנוספות: Performance, Marketing ו- Grow.

 

לשונית Overview (סקירה) : להבין מה המצב של העסק במבט אחד 
לשונית זו מורכבת ממודול ובו מסכים שונים המשמשים אתכם למעקב בתחומים כגון: דירוג המוכר שלכם, הזמנות, משימות, מכירות, טראפיק ועוד. ניתן לסדר את המסכים בעמוד בצורה שנוחה לכם על ידי לחיצה על הכפתור Customize, ובנוסף להוסיף קיצורי דרך לאתרים חיצוניים שאתם עושים בהם שימוש רב, למשל דואר ישראל או Paypal, דרך המסך Shortcuts.

 

 

לשונית Orders (הזמנות) : מפשטת עבורכם תהליכים שלאחר המכירה 
בלשונית זו מופיע כל מה שקשור לפעילות שלאחר מכירה: פריטים המחכים לתשלום, הזמנות שמחכות למשלוח, בקשות להחזרת פריט ובקשות לביטול הזמנות. מרבית האלמנטים בלשונית זו נותרו ללא שינוי, אך חיברנו ביניהם לכדי מודול אינטואיטיבי ונקי יותר.

 

 

לשונית Listings (רישום) : לשמור כל מה שצריך במקום אחד 
רוצים ליצור במרוכז כמות גדולה של רשומות? מחפשים רשומה ישנה במטרה להפוך אותה לזמינה שוב? מעוניינים לתזמן מכירה פומבית? את כל זה (ועוד הרבה יותר מכך) תוכלו לעשות בלשונית הרישום. בנוסף, תוכלו להגדיר כללי אוטומציה ולייעל את תהליך העלאת הרשומות.

 

 

אם עוד לא עשיתם שימוש בכלי היכנסו עכשיו, שחקו קצת עם הלשוניות והאפשרויות השונות, וסדרו לכם בצורה שמתאימה לכם את מסך הבית – הלשונית Overview, כפי שהוסבר מעלה. זה פשוט וקל.

למידע נוסף על eBay seller hub, הקליקו.

בהצלחה.

עשוי לעניין אותך