חיפוש למוכרים

 

כלים מתקדמים לניהול רשומות

בין אם אתם מוכרים מתחילים ובין אם ותיקים, eBay מציעה לכם ארגז של כלים מתקדמים שיסייעו לכם ביצירת חוויה מהנה ואפקטיבית עבור הקונים, יסייעו לכם במניעת תקלות ויחסכו לכם זמן יקר.

My eBay

למוכרים חדשים ולמוכרים בנפח נמוך

My eBay הוא מרכז הבקרה האישי שלכם דרכו תוכלו לעקוב אחר פעילות המכירה והקנייה שלכם, לשלוח ולקבל הודעות אימייל בצורה מאובטחת ולעדכן את המידע הנוגע לחשבון שלכם.

נסו עכשיו

Single listing tool

כלי לרישום בנפח נמוך המכיל פיצ'רים שונים המאפשרים לכם ליצור ולנהל את הרשומות שלכם, אחת בכל פעם. אידיאלי למוכרים שלא מעלים כמות גדולה של פריטים בבת אחת.

נסו עכשיו

Multiple listing tool

כלי זה מאפשר לכם להעלות מלאי גדול ל- eBay, יחד עם היכולת ליצור ולערוך בצורה אפקטיבית מספר רב של רשומות בו זמנית.

נסו עכשיו

eBay Seller Hub

ה- Seller Hub מעניק לכם דרך קלה לבנות ולנהל את העסק שלכם ב- eBay. הכלי מתאים למוכרים מקצועיים שמשתמשים כיום בכלים כגון :

• My eBay
• Selling Manager
• Selling Manager Pro
• Seller Hub

ה- Seller Hub מכיל בתוכו את כל כלי הרישום והשיווק, יחד עם תובנות והמלצות למכירה, וכל זה במקום אחד.

נסו עכשיו

Selling manager

למוכרים בנפח בינוני עד גבוה

כלי המאפשר לכם ליצור ולנהל במהירות רשומות, לעקוב אחר המכירות ולבצע מטלות שונות לאחר המכירה, כגון הדפסת תוויות שילוח. אידיאלי למוכרים המעוניינים לייעל ולטייב את הדרך בה הם מוכרים.

נסו עכשיו

Selling manager pro

ה- Selling Manager Pro הוא מקום אחד ליצירה וניהול של הרשומות והמלאי שלכם ב- eBay. הוא בנוי על הפיצ'רים הנהדרים של ה- Selling Manager ומציע לכם יכולות נוספות שמסייעות לכם לייעל את המכירה, אלו כוללות ניהול מלאי, אופציות אוטומטיות נוספות להעלאה והעלאה מחדש של רשומות, משוב אוטומטי ודו"חות מכירה חודשיים.

File exchange

פתרון קבצים אחיד לחיסכון מירבי בזמן

כלי מתקדם לניהול המכירות המאפשר לכם להעלות ולנהל את המלאי שלכם ב- eBay בקלות וביעילות באמצעות קבצי נתונים כגון קבצי CSV . אם אתם מנהלים את המלאי שלכם מחוץ ל- eBay ומחפשים אחר דרך לחלץ את הנתונים על מנת להעלות אותם ל- eBay, זהו הכלי עבורכם.

נסו עכשיו

חנויות eBay

הפיתרון המוביל המלא והמקיף ביותר למכירה ב- eBay. צרו חנות מקוונת בתוך דקות והסתייעו בתכונות שיווק רבות עוצמה.

נסו עכשיו

עשוי לעניין אותך