חיפוש למוכרים

 

"הישראלים חכמים, קשוחים ובעלי תושייה" : מפגש ראשון של המוכרים עם דווין ווניג, מנכ"ל ונשיא eBay העולמית

לא בכל יום דווין ווניג, מנכ"ל ונשיא eBay העולמית, מגיע לישראל, אבל כשזה קורה, אנחנו לא חושבים פעמיים: היה לנו חשוב שבסדר היום העמוס שלו במסגרת ביקורו בארץ הוא יפגוש את המוכרים שלנו, השותפים שלנו לדרך, וישתף אותם בחזון של eBay שבו הם משתלבים מדי יום.

 

וזה בדיוק מה שעשינו. לא פחות מ-250 מוכרים הגיעו לכנס מיוחד שנערך בנמל תל אביב בהשתתפות דווין, ובהנחיית קורין גדעון. אחרי בראנץ' טעים עם נוף מצוין ו"מינגלינג" שבו דווין הקפיד לשוחח ולהצטלם (כמעט) עם כל המוכרים הוא התפנה לריאיון עם אלעד גולדנברג, מנהל החטיבה העסקית של eBay ישראל. בריאיון הוא סקר כמה מהנושאים הבוערים ביותר כיום ב-eBay, וגם גילה מהו המאכל הישראלי האהוב עליו (חומוס, כמובן).

 

עבור המוכרים זו הייתה הזדמנות לשמוע לא רק על הדברים שקורים ב-eBay ממש בימים אלו, אלא גם להתרווח לאחור ולשמוע על העתיד שהולך להיות שונה מכל מה שהכרנו עד היום: בינה מלאכותית, שימוש בדאטה על מנת לאפשר למוכרים למכור יותר, ויותר מדויק, והעידן שאחרי המובייל, שאנחנו נמצאים בו כבר היום במידה רבה, בו ניתן יהיה לבצע רכישה באונליין דרך שלל מכשירים חכמים.

 

היה מאוד מעניין, אנחנו ממליצים לכם לקחת כ-15 דקות ולצפות בריאיון המלא של אלעד עם דווין:

 

 

לאורך היום הוקרנו גם סרטוני הצלחה של מוכרים, זו הייתה הזדמנות להכיר כמה מהמוכרים הכי מצליחים וצבעוניים בישראל. למשל, את יגאל, מוזיקאי ותיק שבמשך השנים גילה שהצטברו אצלו הרבה מאוד גיטרות, חלקן נדירות, וכיום הוא מוכר אותן בעשרות אלפי דולרים לקונים מכל העולם.

 

 

 

חוץ מהריאיון עם דווין ווניג המוכרים שמעו מסטיב ינקוביץ', סמנכ"ל המוצרים הגלובלי, על הטכנולוגיות והפיתוחים ש-eBay מתכננת למוכרים ברמה הגלובלית, והשתתפו בהרצאה מרתקת של ד"ר תום רן על מדע (שהוא כבר לא כל כך) בידיוני.

 

כאן למטה תוכלו לראות עוד כמה תמונות מהיום המיוחד הזה.
נתראה בכנסים הבאים!

עשוי לעניין אותך