חיפוש למוכרים

 

דרישות שחשוב לזכור בכל הנוגע לתמונות ברשומה

כל רשומה חייבת להכיל תמונה אחת לפחות

לא ניתן להציב רשומות ללא תמונות. באם הפריט שלכם הוא דבר-מה שאין ביכולתם לצלם (למשל, חבילת נופש), חפשו באינטרנט תמונות מתאימות אשר זכויות היוצרים שלהן מתירות שימוש חופשי, ועשו בהן שימוש.

גודל מינימלי לתמונה

eBay דורשת מינימום של 500 פיקסלים עבור צידה הארוך של תמונה שברצונם להכניס לרשומה. תוכלו לכוון את הגדרות המצלמה לתמונות באיכות בינונית או גבוהה וכך להבטיח תמונות גדולות מספיק. הגודל המומלץ הוא 1600 פיקסלים עבור צידה הארוך של תמונה.

cke_ffm7xqmv0h4kocxu

הימנעו משימוש במסגרות

אין לעשות שימוש במסגרות עבור תמונות שמועלות לרשומה. הסייג היחיד לכך הוא באם יש לתמונה מסגרת 'טבעית' שנוצרה כאשר צלמתם חפץ מרובע או מלבני על רקע שצבעו נייטרלי.

 

cke_pxqu2mkfmd6hvdsg

אל תעשו שימוש בטקסט או גרפיקה על גבי התמונה

אין להוסיף לתמונות טקסט או גרפיקה כגון לוגו של "משלוח חינם" או לוגו שלכם המוכרים. מלל שחשוב שיופיע בהקשר לפריט צריך להיות ממוקם בכותרת הפריט, בכותרת המשנה או בתיאור הפריט.

cke_yf5sx5vulqfuzzhs-1

ניתן להשתמש בתמונות סטוק עבור פריטים חדשים בלבד

תמונות ממאגרי תמונות שונים (Stock photos) כבר אינן יכולות לשמש כתמונה עיקרית עבור פריט משומש. ניתן להשתמש בתמונות מקטלוג, אך לא כתמונה עיקרית עבור פריט משומש. יוצאי דופן הם פריטים בקטגוריות ספרים, סרטים, מוזיקה ומשחקי וידאו. עם זאת, תמונות קטלוג עבור קונסולות של משחקי וידאו צריכות להיות כפופות לדרישות החדשות.

הפעלת תכונת זום/הגדלה

תכונת זום/הגדלה תופעל באופן אוטומטי על תמונות הרשומה שלכם בעמוד "צפה בפריט" (View item page) ובלבד שהן ברזולוציה מספקת. אנו ממליצים על רזולוציה שבין 800 ל- 1600 פיקסלים עבור צידה הארוך של התמונה (בין אם זה אורך או רוחב). תכונה זו לא תופעל אוטומטית עבור תמונות מתחת ל- 800 פיקסלים בצידן הארוך.

עשוי לעניין אותך