חיפוש למוכרים

 

שדרגו את עמודי המוצר שלכם

הכירו את הפתרונות של Fiverr וגלו איך המומחים שלהם יכולים לשפר לכם את העסק

אז מה זה בעצם Fiverr?
זירת מסחר שמתווכת מתן שירותים, בעיקר עובדי פרילנס, בה תוכלו למצוא שירותים שיעזרו לכם לשפר את החנות שלכם, להעלות רשומות, לתפעל את העסק או לקדם אותו.

איך השירות של Fiverr יכול לעזור למוכרים של eBay?

מחפשים לשפר את נראות התמונות או לקדם את הרשומות שלכם? אתם יכולים לסמוך על הכישרונות של Fiverr. במיוחד בשבילכם, יצרנו עמוד באתר Fiverr המרכז רשימה של שירותים ואנשי מקצוע רלוונטיים עבורכם, שיכולים לעזור לכם לשדרג את החנות שלכם, כבר מהיום. באתר ניתן להזמין שירותים שיעזרו לכם לבנות, להגדיל ולתפעל את העסק שלכם ב-eBay ללא מאמץ. אנחנו יודעים שהזמן שלכם יקר, אל תבזבזו אותו על פרטים קטנים, בחיפוש אחר נותני שירות באינספור אתרים ופלטפורמות, ריכזנו את מה שהחנות שלכם צריכה במקום אחד.

וזה לא הכל! אתם זכאים למתנת הצטרפות מדהימה!

מבצע מיוחד בהזמנה הראשונה רק למוכרי eBay באתר Fiverr:
15

הנחה בהזמנות שערכן נמוך מ100$

20

הנחה בהזמנות שערכן גבוה מ100$ והזמנות Fiverr Pro

קוד הקופון: EbayNow

*תנאי השימוש וההגבלים של Fiverr חלים על כל המשתמשים. קוד הקופון תקף רק עבור רכישות Pro Gigs ב-Fiverr וניתן להשתמש בו עד לתאריך 30.06.2018 בשעה 23:59 GMT. על מנת לקבל את ההנחה שלכם, פשוט הזינו את קוד הקופון בחלון המיועד לכך בתהליך הצ'ק אאוט בקופה. במידה ולא תזינו את קוד הקופון, הרכישה שלכם לא תהיה זכאית להנחה. ההנחה תיושם על ההזמנה כולה. ישנה הגבלה של קוד קופון אחד לכל משתמש. לא ניתן לממש את קוד הקופון עבור רכישות שבוצעו באמצעות האפליקציה לנייד של Fiverr. לא ניתן לשלב את קוד הקופון עם הנחות נוספות. המבצע כפוף לזמינות ו-Fiverr שומרים לעצמם את הזכות להסיר או לתקן אותו בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

תגיות: ,

עשוי לעניין אותך