חיפוש למוכרים

 

טיפים להחלפה של תוכן פעיל ברשומות eBay

מה זה תוכן פעיל?

תוכן פעיל הוא מונח המתייחס לשורה של תכנים שיכולים להיכלל בתיאורי הפריט על מנת לספק פונקציונליות נוספת. לדוגמה: JavaScript, פלאש, תכניות עזר (plug ins) וטפסי Action ב- HTML בהם אפשר לעשות שימוש על מנת ליצור פיצ'רים כגון מודולים לקידום צולב (Cross promotion) או נגני וידאו.

 

שימוש בסוגי תכנים אלו במסגרת רשומות ב- eBay עלול להשפיע לרעה על חווית הקנייה על ידי עיכוב רכישות דרך מכשירים ניידים, זמני טעינה ארוכים יותר, ופגיעות גדולה יותר בהיבט של שימוש לרעה בזירת המסחר. אנו ממליצים לכם לא לעשות שימוש בתוכן פעיל ברשומות, וכפי שהוכרז בעדכון סתיו 2016, החל מחודש יוני, 2017, eBay תגביל את השימוש בתוכן פעיל בכל הרשומות החדשות, בצפייה דרך כל המכשירים, ותוכן זה לא יופיע כברירת מחדל. מאוחר יותר ב- 2017, אנו מתכננים להסיר ולחסום רשומות בהן יופיע תוכן פעיל.

 

על מנת להיערך לשינויים אלה, אנו מעודדים אתכם להפסיק להשתמש בתוכן פעיל במסגרת הרשומות כבר עכשיו, תוכלו לבדוק האם הרשומות שלכם מכילות תוכן פעיל על ידי שימוש ב- i-ways Checker, כלי חינמי שפותח בשיתוף פעולה איתנו.

חלופות לתוכן פעיל עבור כלל המוכרים

במרבית המקרים, קיימות חלופות פשוטות לתוכן פעיל ברשומות.

תפריט טאבים (Tabbed panes)

במקום ליצור תפריט טאבים על מנת לארגן את המידע שלכם על פי קטגוריות כגון שילוח, שיטות תשלום, החזרות ופרטים ליצירת קשר, תוכלו לעשות שימוש בשדות הסטנדרטיים של הרשומה וכך ליצור רשומות שעובדות מצוין בכל המכשירים.

לדוגמה: את המידע על שיטות התשלום האופציונליות עליכם לכלול בשדה select how you`ll be paid, את שיטות השילוח האופציונליות בשדה Add P&P Details וכך הלאה.

 

דוגמה לתפריט טאבים שלא יורשה בקרוב ב- eBay

גלריות של תמונות

השתמשו בפיצ'ר הגלריה של eBay על מנת להעלות עד 12 תמונות ולסדר אותן על פי רצונכם. הגלריה הסטנדרטית של eBay כוללת גם פיצ'רים שימושיים לקונים, לדוגמה: האפשרות לעשות זום-אין על תמונות הפריט.

סרטוני מוצרים

אנחנו פועלים לתאימות עם אתרים פופולריים לאחסון סרטוני וידאו. בינתיים, תוכלו לכלול קטעי וסרטוני וידאו ברשומות שלכם על ידי שימוש ב- HTML5 <video> tags בתיאור הפריט. קראו את מדיניות הקישורים שלנו על מנת לקבל מידע נוסף על סוגי הוידאו המותרים במסגרת הרשומות.

שימו לב- ישנם אתרים לאחסון סרטוני וידאו שאינם תומכים ב- HTML5 <video> tags.

תאימות חלקים (Parts compatibility)

באפשרותכם להגדיר תאימות עבור חלקי חילוף ואביזרים לרכב על ידי שימוש בפיצ'ר תאימות החלקים שלנו או להטמיע באמצעות HTMLL טבלה עם הרשימה המלאה של כלי הרכב התואמים.

חלופות לתוכן פעיל עבור מוכרים המנויים לחנויות eBay

אנו יודעים שכמוכרים אתם עושים שימוש בתוכן פעיל על מנת להוסיף מידע לרשומות שלכם. אם יש ברשותכם חנות eBay, אנו מציעים לכם חלופות שאינן דורשות ידע מקצועי נוסף.

  • קידום-צולב של פריטים (Cross-promoting): השתמשו ב- Promotions Manager על מנת למכור פריטים קשורים
  • הרשמה לניוזלטר: הפנו קונים לחנות שלכם, שם הם יכולים להירשם לעדכונים מכם המוכרים דרך המודול של הניוזלטר
  • חיפוש בחנות eBay: לאחר שהשינויים בתוכן הפעיל ייכנסו לתוקף, קונים יוכלו לחפש פריטים בחנות שלכם רק על ידי שימוש בתבנית חיפוש ספציפית שתוטמע ב- Header. תוכלו לעשות שימוש בפיצ'ר listing frame על מנת לכלול גרסה של ה- Headerr ברשומות השונות שלכם

פיצ'רים שלא צריכים להיכלל ברשומות eBay

תיאור הפריט ברשומה מאפשר לכם להעניק מידע נוסף לקונים ולעודד אותם להשלים את הרכישה. אנו ממליצים למוכרים לא לכלול את הפיצ'רים הבאים בתיאור הפריט:

  • מונים של צפיות בעמוד: אנו ממליצים לעשות שימוש במונה שמוצג במסגרת תצוגת המוכר על תיאור הפריט ברשומות השונות
  • הטמעה של משוב (Feedback) מהקונים: ישנם מוכרים המטמיעים ברשומות משובים שקיבלו מהקונים. דבר זה אינו הכרחי שכן המשוב מהקונים כבר מופיע באיזור המידע על המוכר במסגרת הרשומה. קונים יכולים להקליק על ציון המשוב של המוכר ולצפות בפרופיל המשוב שלו, כמו בדוגמה מטה:

 

  • וידג'טים המכילים מידע על ערך המרה של מטבעות: ישנם מוכרים המטמיעים ברשומות ערכי המרה של מטבעות. גם דבר זה אינו הכרחי שכן אנו מציגים באופן אוטומטי ערכי המרה של מטבעות עבור קונים ומוכרים בעת הצורך
  • אייקונים לשיתוף ברשתות החברתיות: שימוש בלינקים המובילים לרשתות חברתיות אינו מותר. קראו את מדיניות הקישורים שלנו לקבלת מידע נוסף. כל הרשומות כוללות אייקונים לשיתוף דרך פייסבוק, טוויטר ופינטרסט, כפי שמופיע בדוגמה מעלה

עשוי לעניין אותך