חיפוש למוכרים

 

הכירו את eBay seller hub – חלק ב' / אנה פלקין

אנחנו ממשיכים במסע שלנו בעקבות ה- Seller Hub, ואם עוד לא קראתם את חלק א', הוא נמצא ממש כאן.

כזכור, בפוסט הקודם סקרנו את שלושת הלשוניות הראשונות בממשק: Listings, Overview ו-Orders. בפוסט זה נסקור את שלושת הלשוניות הנוספות. מתחילים.

 

לשונית Marketing (שיווק) : לנהל את החנות שלכם ב- eBayוליצור קידומים

אם יש ברשותכם חנות ב- eBay, לשונית Marketing היא הלשונית בה תוכלו לנהל את החנות ואת המותג שלכם, ליצור ולנהל קידומים, ולהריץ קמפיינים של רשומות מקודמות (Promoted listings).

 

הלשונית מורכבת משלוש תתי-לשוניות כשבראשונה, store, תוכלו לבצע שינויים בפרופיל החנות, לשנות את תמונת ה- billboard, לנהל את הקטגוריות, להפעיל או להשבית הגדרות חנות בחופשה ובעצם כל מה שקשור לתפעול החנות. בתת-לשונית נוספת,Promotions, תוכלו ליצור את כל הקידומים המוכרים והטובים, למשל Order discounts, Codless coupons, Sale events ועוד. ובנוסף, לעקוב אחר התוצאות ולבצע התאמות נדרשות. תת הלשונית האחרונה היא Promoted listings, שכשמה כן היא, לשונית בה תוכלו לקדם רשומות, ישירות מה- Seller Hub. 75% מהקונים באונליין מחפשים אחר דיל או מבצע מסוים, ולשונית זו מאפשרת לכם להעניק לקונים בדיוק מה שהם מחפשים.

 

 

לשונית Performance (ביצועים) : לאמוד את ההצלחה שלכם עם גישה לנתוני מפתח

מוכרים רבים סיפרו לנו שחסר להם מקום בו יוכלו להבין מה עובד עבור העסק שלהם ומה לא, כולל דרך ברורה לעקוב אחר העלויות שיש להם בגין המכירה ב- eBay. הלשונית ביצועים נוצרה בשביל למלא את הצרכים הללו בדיוק. הנה פירוט של חלק מהמידע שתוכלו לקבל בה:

  1. סיכום מכירות: המכירות שלכם, חודש אחר חודש ושנה אחר שנה.
  2. נתוני מכירות : גישה לנתונים גולמיים.
  3. עלויות מכירה : פירוט של הסכומים שאתם משלמים בגין תוויות eBay ועמלות שונות.
  4. נתונים על טראפיק (זרם קונים): מספר הקונים שצפו ברשומות שלכם, שיעור ההמרות ומספר העסקאות הכולל.
  5. דירוג מוכר:  דירוג המוכר שלכם ופירוט הפרמטרים שתורמים לסטטוס הנוכחי.

ככלל, המידע שבלשונית מאפשר לכם להבין בכמה קליקים בודדים עד כמה הביצועים של הרשומות שלכם טובים, ועם עוד כמה קליקים, להבין את מצבו הכולל של העסק שלכם.

 

 

לשונית Growth (צמיחה): הקפיצו את המכירות עם המלצות והדרכה על העלאת רשומות תחרותית

בעבר הענקנו למוכרים המלצות כיצד לשפר את המכירות ושמענו מהם שהכל טוב ויפה, אבל הם היו רוצים גם להבין מה עומד מאחורי ההמלצה על מנת שיוכלו לתעדף את המטלות שלהם. אז הקשבנו.
ב- Seller Hub  תוכלו לראות לצד כל המלצה גם הסבר מפורט. או בקיצור, לא רק להבין איך, אלא גם למה. בנוסף, תוכלו לקבל בלשונית זו המלצות על העלאת רשומות תחרותית שמתבססת על המידע הרב שיש בידינו ותסייע לכם לבלוט יותר אצל הקונים:

  1. המלצות– טיפים שיסייעו לכם להגדיל את הסיכוי למכירה.
  2. שיפורים לרשומות: בהתבסס על נתונים המשקפים כיצד הרשומה שלכם מתפקדת בהשוואה לרשומות אחרות על פי קריטריונים כגון מחיר, מצב פריט ועלות שילוח.

חדי העין שביניכם יבחינו שהלשונית צמיחה עדיין נמצאת בגרסת בטא, וזאת מכיוון שאנחנו מוסיפים פיצ'רים נוספים שיהיו זמינים לכם ממש בקרוב. בהחלט יש למה לצפות.

 

אתם עדיין פה? נצלו גם אתם את היתרונות של ה- Seller Hub לטובת העסק שלכם. היכנסו עכשיו בחינם.
בהצלחה!

 

עשוי לעניין אותך