חיפוש למוכרים

 

מוכנים לשלוח בקלות? הכירו את פלטפורמת המשלוחים החדשה של eBay / גל בן עמי

כמוכרים ב- eBay אתם שולחים לקונים שלכם פריטים על בסיס יומיומי. יותר מכך, תחום השילוח מהווה היבט חשוב בכל הקשור לתפקודכם כמוכרים, ביצועי העסק שלכם והרושם שמקבלים מכם הקונים, וככזה, אתם משקיעים בו הרבה זמן, מאמץ ומחשבה.

 

אנחנו יודעים את זה, ובדיוק מסיבה זו יצרנו עבורכם את "פלטפורמת המשלוחים", מיזם גדול מאוד שאנחנו עובדים עליו כבר יותר משנה ב- eBay ישראל, וייפתח לשימושכם בחודשים הקרובים.

 

שימו לב – לרגל ההשקה תינתן ל- 1,000 הנרשמים הראשונים הטבה* של עד 50% הנחה על תווית השילוח הראשונה.   

 

איך זה עובד? 
פלטפורמת המשלוחים היא מערכת חינמית המתממשקת לחשבון המוכר שלכם ב- eBay ולמערכות של חברת השילוח, ומאפשרת לכם לראשונה לבחור שירות שילוח להזמנות קיימות ולהפיק תוויות שילוח מכל מחשב, בלי להמתין בסניפי הדואר.

 

למי השימוש בפלטפורמה מתאים? 
פלטפורמת המשלוחים מיועדת למוכרים מישראל ששולחים פריטים לחו"ל באמצעות השירותים הבאים של דואר ישראל: דואר רשום, EMS ו- eco post. בהמשך יתווספו להיצע אפשרויות השילוח של הפלטפורמה ספקי שילוח נוספים.

 

5 סיבות עיקריות מדוע כדאי לכם להשתמש בפלטפורמת המשלוחים    
1.    הפלטפורמה מתממשקת לחשבון המוכר שלכם  ב- eBay כך שכל ההזמנות מתעדכנות בה בצורה אוטומטית ללא טרחה מצדכם
2.    תשלום נוח על תוויות השילוח ישירות מהמערכת דרך PayPal או כרטיס אשראי
3.    הנחות קבועות מיוחדות למשתמשים בפלטפורמה
4.    עדכון אוטומטי של מספר המעקב מבלי הצורך להיכנס לאתר eBay ולעדכן באופן ידני
5.    מעקב אחר מיקום החבילה ישירות מפלטפורמת המשלוחים

מה עושים עכשיו?
כאמור, הפלטפורמה תושק ותיפתח לשימושכם בשבוע הקרוב, אנחנו ממליצים בחום להיכנס כבר עכשיו לעמוד פלטפורמת המשלוחים ולצפות בסרטוני הדרכה קצרים שהכנו לכם על הפלטפורמה. לכניסה, הקליקו.

*עד 50% הנחה על תווית השילוח הראשונה, ההטבה לא תחול על תוויות שילוח שמחירן גבוה מ- 200 ₪. במקרים בהם יופקו מספר תוויות שילוח בעסקה אחת, תינתן ההטבה על תווית השילוח הזולה מביניהן. 

עשוי לעניין אותך