חיפוש למוכרים

 


ספקי לוגיסטיקה ושיטות משלוח מומלצות

כדי להעניק חווית שירות טובה יותר
לקונים שלכם, הקפידו על בחירה
נכונה של סוג המשלוח

במהלך העלאת רשומה ל eBay הנכם נדרשים לציין מהן אפשרויות השילוח אשר מוצעות לקונים.
למדריך העלאת רשומה

שירותי שילוח בארץ

אפשרויות השילוח ב eBay.com מתחלקות לשניים – שילוח לארה"ב (U.S. Shipping) ושילוח בינלאומי (International Shipping).

על מנת להתאים בין אפשרויות השילוח ב-eBay ובין שירותי השילוח המוצעים בארץ, יש לבחור את סוג המשלוח אותו אתם מציעים ב-eBay ולהתאים לו את השירות הקיים בארץ.

בחירת סוג המשלוח המבוקש:

שירותי
Economy
 
11-23 ימי עבודה
עד להגעת המשלוח

שירותי
Standard
 
5-10 ימי עבודה
עד להגעת המשלוח

שירותי
Expedited
 
1-4 ימי עבודה
עד להגעת המשלוח
 
שירותי המשלוח:
דואר ישראל
דואר ישראל –  חבילה או דואר רשום
חברה מקצועית ומיומנת המציעה מגוון ענק של שירותים לכל סוגי הלקוחות. החברה מאפשרת לכם להעביר כל רכש בדואר רשום ובחבילות, תוך פיקוח על תהליך המשלוח באינטרנט.
 


לאתר החברה

דואר ישראל
דואר ישראל –  ECOPOST
שירות חדשני המיועד בעיקר ללקוחות עסקיים ולמסחר אלקטרוני. באמצעות השירות תוכלו להעביר לחו"ל חבילות השוקלות עד 2 ק"ג בתוך זמן קצר של 5 עד 7 ימי עסקים (12 ימי עסקים לאוסטרליה), תוך פיקוח על התהליך המשלוח באינטרנט. השירות פועל במגוון מדינות: ארצות הברית, צרפת, אוסטרליה, בלגיה, בריטניה, ספרד, קנדה, שוויץ, שבדיה, הולנד וגרמניה.
 


לאתר החברה

Flying cargo ecommerce
Flying cargo ecommerce
החברה מספקת משלוחים בשימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר, תוך שקיפות מידע ללקוח וליווי אישי צמוד. שירותי החברה כוללים: מסחר אלקטרוני, משלוח תכולות כבדות מאוד, משלוחים מבוקרי טמפרטורה, שירות משלוחי צד שלישי (DROP), אופציה לאיסוף מחו"ל ועוד.
 


לאתר החברה

Mailog
Mailog
חברה המייצגת בארץ את DHL eCommerce, רשת המשלוחים הגדולה בעולם הידועה בפתרונותיה המתקדמים, התחרותיים והמודרניים. מערך ההפצה הגלובלי של החברה מושתת על שירות Home Delivery (הפצה ישירה), המתבצע בהתאם לצרכי הלקוח. העברת התכולה ליעד אמינה ובטוחה.
 


לאתר החברה

איירמייל
איירמייל
החברה מתמחה בהעברת דואר כמותי ובמשלוחי Ecommerce (שירותי מסחר אלקטרוני) לחו"ל. כנציגת הדואר הצרפתי LA POSTE, מובטחת הוזלה משמעותית במחירי המשלוחים שהיא מבצעת. ניתן להשתמש בשירות לכל יעד, כולל למדינות שאינן ביחסים דיפלומטיים עם ישראל. החברה ידועה במתן שירות ובאמינות ברמה הגבוהה ביותר.
 


לאתר החברה

DHL
DHL
במסגרת השירות החברה שולחת את הדואר שלך לכתובת המשלוח בזמן שנקבע מראש. מצוין
למטרות דואר עסקי. החברה מציעה הטבות משתלמות ללקוחות eBay.
 


לאתר החברה

EMS
EMS
דואר בינלאומי מהיר במחירים אטרקטיביים, במסגרתו ניתן להעביר חבילות במשקל עד 20 ק"ג בתוך 2-3 ימי עסקים בלבד.
 


לאתר החברה

FEDEX
FEDEX
חברה ותיקה ומיומנת הנחשבת למקור האמין ביותר למשלוחים לארצות הברית. החברה מאפשרת מעקב אחר המשלוח עד הגיעו, וחתימה על אישור מסירה פשוט.
 


לאתר החברה

UPS
UPS
מגוון רב של פתרונות שילוח, בפרט למשלוחים בעלי ערך שצריכים להגיע בזמן נקוב מראש.
 


לאתר החברה

שירותי שילוח בחו"ל

כאשר אתם בוחרים ספק לוגיסטיקה חשוב לשים לב שהוא מוכר על ידי eBay, על מנת שמספר המעקב שאתם מעלים יציג התקדמות של החבילה בפני הקונה. ישנן מספר אפשרויות שילוח זמינות, בכמה מהן (כמו: Fedex ו- UPS ) אף תוכלו למצוא פתרונות שונים עבור אספקת חבילות. מומלץ לבצע סקירה לעומק של האפשרויות, על מנת למצוא את האפשרות הטובה ביותר עבור החברה שלכם.

שירותי שילוח המוצעים בחו"ל ומוכרים על ידי eBay

שירות למשלוחים בתוך בריטניה (UK) בשיתוף Shutl

Shutl היא חברה בבעלות eBay המספקת שירותי משלוחים ללקוחות באמצעות רשת השותפים וספקי השירות שלה. השקענו משאבים רבים בהטמעת השירותים של Shutl בפיצ'ר Buy and print postage ב-eBay, וכמוכרים ב-eBay, באפשרותכם לרכוש תוויות משלוח במחירים תחרותיים דרך השירות. תקבלו חשבונית חודשית דרך PayPal בגין עלויות המשלוח, ושירות הלקוחות של Shutl יטפל ישירות בכל פנייה. עם Shtul תוכלו ליהנות מ:

– טווח רחב של אפשרויות שילוח במחירים תחרותיים המוצע בידי ספקי הלוגיסטיקה המובילים בבריטניה
– הדפסת תוויות משלוח בכמה קליקים בודדים, בזכות אינטגרציה חלקה בין Shutl ו-eBay
– בחירה בין אלפי נקודות איסוף נוחות ברחבי בריטניה
– תשלום על כל שירותי Shutl באמצעות PayPal בחשבונית חודשית אחת

למידע נוסף על השירות

שיטות משלוח מומלצות

כאשר קונים מחליטים מה וממי לרכוש הם לוקחים בחשבון את העלות הכוללת של הפריט והמשלוח. קונים אוהבים במיוחד משלוח בחינם, וחלקם ירכשו רק פריטים שמוצע בצדם משלוח בחינם. למעשה, מחקרים מראים שקונים נוטים לבחור פריט עם משלוח בחינם, אפילו אם העלות הכוללת היא זהה. סיבה טובה נוספת לאפשר משלוח בחינם היא שכאשר אתם מעלים פריטים עם משלוח חינם, הרשומות שלכם מקבלות עדיפות בתוצאות החיפוש ונחשפות לקונים רבים יותר.  

תוכלו להגדיל את המכירות ולספק שירות לקוחות מצוין על ידי הצעה של משלוח חינם כאופציה הראשונה, ובנוסף אופציה נוספת של משלוח מהיר בעלות. כך הקונים יוכלו להחליט מה חשוב להם יותר – לקבל את המשלוח במהירות או לחסוך בעלויות משלוח.

העלאת מידע מעקב אחר החבילה היא פשוטה, והיא מסייעת גם לכם וגם לקונים שלכם.

  • הקפידו להעלות מידע מעקב ל- My eBay עבור כל פריט שאתם שולחים. הקונים שלכם יקבלו מידע מעקב באופן אוטומטי דרך האימייל, ויוכלו לגשת אליו בכל זמן דרך My eBay 
  • כאשר קונים מסוגלים לעקוב אחר התקדמות המשלוח שלהם, הם נוטים להיות יותר מרוצים ולהשאיר לכם דירוגי מוכר גבוהים יותר. בנוסף, כמוכרים אתם מבזבזים פחות זמן במענה על אחת מהשאלות הכי נפוצות של קונים: "היכן החבילה שלי"? 
  • כמוכרים, קיומו של מידע מעקב גם מספק לכם הגנה טובה יותר במסגרת תהליכים של פיתרון מחלוקות דרך ה-Resolution center 
  • מידע מעקב גם מגן עליכם במקרים בהם קונים טוענים שלא קיבלו את הפריט, והוא אחד מהתנאים הנדרשים לשם קבלת דירוג של 5 כוכבים עבור זמן שילוח (Ship time)

כל המוכרים נדרשים לציין את עלויות המשלוח. עלות המשלוח יכולה להשתנות על בסיס מיקום הקונה. העדיפו עלות קבועה המאפשרת את אותו מחיר משלוח לכל הקונים, ללא תלות במיקומו.

הגבירו את המכירות שלכם על ידי קביעת כללים גמישים להנחות, המותאמים אישית לצרכים של העסק. כדי להגדיר הנחות משלוח:

  • ב-'My eBay', הקליקו על הקישור 'העדפות האתר' באזור החשבון שלכם
  • הקליקו על הקישור 'הצג' בצד ימין של סעיף העדפות משלוח
  • הקליקו על קישור העריכה הראשון

הקליקו על הקישורים 'צור' או 'ערוך' מתחת לכללי ההנחה במשלוח כדי להוסיף כללים או לבצע שינויים

ציינו את זמן הטיפול המהיר ברשומה שלכם כדי להגדיל את אמון הקונים שהם יקבלו את הפריט במהירות, ולעודד אותם לרכוש מכם, ולא ממוכרים אחרים עם זמני משלוח ארוכים יותר.

כאשר אתם מציעים משלוח באמצעות שירות משלוחים מוגדר בזמן, הקונים נהנים מהידיעה מתי הפריט שלהם יגיע ואתם נהנים ממשלוח שעומד בלוח הזמנים וממעורבות של שירות המשלוחים בכל הקשור למועד הגעת המשלוח.

עשוי לעניין אותך