חיפוש למוכרים

 

מוכרים: eBay מטמיעה אפשרות תשלום על גבי הפלטפורמה

כמוכרים, תוכלו ליהנות מתמחור פשוט, חשיפה גדולה יותר ומקום אחד שירכז את כל המידע על המכירות

חברת eBay ממשיכה בתוכניות לשיפור חוויית הלקוח על ידי הטמעת תהליך התשלומים כחלק מהפלטפורמה שלנו. בדרך זו, eBay תנהל את כל תהליך הסליקה ותפשט את חווית המשתמש הן למוכרים והן לקונים.

 

אנו שמחים לבשר לכם כי eBay חתמה על הסכם עם Adyen, מערכת תשלומים גלובלית מובילה, שתהפוך למערכת הסליקה הראשית באתר. סליקה באמצעות PayPal, שהינה שותפה ותיקה של eBay, עדיין תישאר אחת מאפשרויות הסליקה בעבור הקונים באתר.  בשלב זה אין צורך בנקיטת שום פעולה מצידכם בעניין. המעבר למערכת הסליקה יהיה מהלך רב שנתי.

 

אנו ב-eBay מחוייבים לייצר את פלטפורמת המכירה הגלובאלית הטובה והחזקה ביותר בעולם. הטמעת אפשרות סליקה משלנו הינה השלב הבא באסטרטגיה זו. הטמעת אפשרות הסליקה תעניק יתרונות משמעותיים עבור מוכרי eBay. ניתן לצפות לתמחור מובנה, פשוט יותר, אשר יאפשר לרוב המוכרים הפחתה בעלויות הסליקה.

 

בנוסף, אנחנו עובדים על כלים שייסעו למוכרים לעקוב ולנהל את העסק שלהם בפלטפורמה אחת, שתכלול בקרוב גם מידע על תשלומים.

אנו מאמינים שעל ידי מתן אפשרויות סליקה נוספות לקונים, במגוון רחב של איזורים גיאוגרפיים, אתם המוכרים תוכלו להיחשף ליותר קונים ולהגדיל את כמות העסקאות שלכם. מהלך הטמעת הסליקה כחלק מהפלטפורמה הינו תהליך שימשך מספר שנים. בשלב הראשון, יוטמע המהלך בקנה מידה מצומצם בצפון אמריקה במחצית השנייה של 2018. בשלב הבא, הוא יורחב תחת תנאי ההסכם המקורי של eBay ו-PayPal, במהלך 2019. אנו צופים כי עד 2021 יעברו רוב לקוחותינו לשיטת הסליקה החדשה.

 

אנו נשתף אתכם במידע נוסף ככל שיתקרב מועד ההטמעה של אפשרות הסליקה באתר.
למידע נוסף הנכם מוזמנים לקרוא את ההודעה הרשמית >> https://www.ebayinc.com/stories/news/13118
לשאלות נוספות הנכם מוזמנים ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות הגלובאלית שלנו בכתובת המייל: paymentsinfo@ebay.com

עשוי לעניין אותך