חיפוש למוכרים

 

eBay Premium משנים את תנאי השילוח: כך תעמדו בתנאים החדשים

כשהקונה שלכם מחליט היכן לרכוש, המשלוח הוא חלק בלתי נפרד מההחלטה. בזמן שחברות המשלוחים הופכות ליותר ויותר תחרותיות, אנחנו רוצים לתגמל את המוכרים שמבטיחים לקונה את חווית המשלוח האיכותית ביותר. מחקרים שערכנו מראים שהקונים שלכם, מעריכים במיוחד משלוח חינם שמגיע בתוך שלושה ימים מיום הקניה, רוצים לקבל עדכונים שוטפים שמאפשרים להם לדעת בדיוק היכן החבילה שלהם נמצאת בכל רגע ומעוניינים לקבל את האפשרות לשלם על משלוח מהיר שיגיע כבר ביום למחרת. בהתבסס על המחקרים, אנחנו רוצים לעודד את כל המוכרים לאמץ את השינויים החדשים ברשומות שלהם ובכך להפוך את הרשומות לתחרותיות יותר וליצור שוק טוב יותר עבור כולם.

אנחנו, מצידנו, נמשיך לתגמל עסקים שמחזיקים בסטנדרט המשלוחים הגבוה ביותר עבור הקונים. רשומות בעלות שירות eBay Premium נהנות מנראות מקסימאלית בתוצאות חיפושי Best Match ומהנחה של 10% על ערך העמלות הסופי.

כמובן שבאפשרותכם לבחור האם להציע את שירותי eBay Premium בחלק או בכל הרשומות שלכם.

כחלק מהשינוי בשירות ה-eBay Premium ועל מנת להפוך את חווית המשלוח לאיכותית יותר אנחנו מתחילים לדרוש מידע תקף ועדכני בנוגע למיקום המשלוח שיוזן בחבילות שערכן עולה על 20£ . הכוונה היא לכל הפריטים שערכם עולה על 20£, כולל רשומות "Auction" ו"Best offer", בהם תחויבו להזין מספר מעקב תקף מרגע השילוח.

מה משתנה?

החל מ-1 ביוני 2018, תנאי הזכאות של eBay Premium משתנים:

המצב כיום החל מה-1 ביוני 2018
סוג מוכר eBay Top Rated Seller
הכתובת הרשומה של המוכר UK או אירלנד
החזרות 30 יום או טוב יותר
אפשרות שילוח 1 משלוח מקומי חינם משלוח מקומי חינם בתוך 3 ימי עסקים
אפשרות שילוח 2 שולם על שילוח למחרת משלוח בתוך 2 ימי עסקים במחיר שלא יעלה על 10£
מעקב ללא משלוח עם אפשרות למעקב ומספר מעקב תקף שיוזן מרגע השילוח לכל הפריטים > 20£

מה אני צריך לעשות?

על מנת לקבל זכאות לשירות eBay Premium עליכם לתקן את כל הרשומות שלכם ולוודא שהן עומדות בתנאים:

  • משלוח מקומי בחינם בתוך 3 ימי עסקים
  • אפשרות למשלוח אקספרס בתוך 2 ימי עסקים במחיר שלא יעלה על 10£
  • בפריטים שעלותם מעל 20£, עליכם לעדכן את כל שירותי המשלוחים ולהציע אפשרות למעקב יחד עם מספר מעקב תקף שיוזן מרגע השילוח (כולל פריטים שנמכרו ב"Auction" או "Best offer" שמחירם הסופי עולה על 20£)

כל שירותי המשלוחים שיירכשו באמצעות eBay delivery powered by shutl יהיו בעלי פרטי מעקב שיוזנו בצורה אוטומטית

כיצד זה משפיע על שירותי Royal Mail?

Royal Mail 2nd class & Royal mail 1st class

אתם עדיין יכולים לשלוח את החבילות שלכם באמצעות Royal Mail, אבל במידה ואתם רשומים כלקוחות Royal Mail 2nd class (משלוח במהלך 2-3 ימי עסקים) או כלקוחות Royal mail 1st class (משלוח במהלך 1-2 ימי עסקים) תצטרכו לתקן את הרשומות על מנת להבטיח את הזכאות לשירות – eBay Premium

חבילות שיישלחו באמצעות השירותים הנ"ל יהיו זכאים לשירות eBay Premium. מכתבים סטנדרטיים ומכתבים גדולים שערכם עולה על 20 £ ונשלחים באמצעות Royal Mail 2nd class & Royal mail 1st class לא מספקים אישור על מסירת המשלוח ולכן לא זכאים לשירות. תוכלו לשדרג לשירות שמספק מספרי מעקב על מנת להיות זכאים לשירותeBay Premium במידה ואתם שולחים מכתב או מכתב גדול. חשוב לציין שבמידה ותשדרגו את שירות המשלוחים, תצטרכו לעדכן את הרשומות שלכם ולהציג באופן ברור את שירות המשלוחים בו אתם עומדים להשתמש.

Royal Mail 48 & Royal Mail 24

לרשומות המשתמשות בשירות Royal Mail 48 (משלוח במהלך 2-3 ימי עסקים) ושירות Royal Mail 24 (משלוח במהלך 1-2 ימי עסקים)  אין צורך בשינויים אלא אם כן המשלוח נעשה בעזרת (Despatch Manager Online (DMO.

Royal Mail לא מספקים אישור מסירה דרך DMO והודיעו לאחרונה כי DMO עומדים להיסגר. אנחנו מייעצים למוכרים לפנות לשירות Royal Mail – click and drop בכתובת clickanddropsupport@royalmail.com  כדי לקבל תמיכה בנושא.

תזכורת בנוגע לפריטים שערכם עולה על 20£

מכתבים או מכתבים גדולים שיישלחו באמצעות שירותי Royal Mail 2nd class & Royal mail 1st class לא יהיו זכאים לשירות eBay Premium. אם ערך המכתב נמוך מ20 £ אין צורך במספר מעקב, ולכן משלוחים כאלו יהיו זכאים לתו eBay Premium. עליכם לתקן את כל הרשומות ולציין שהפריט הוא מכתב או מכתב גדול.

אנא עדכנו את הרשומות שלכם על מנת שישקפו את גודל הפריטים בהתאם לטבלה הנ"ל:

סוג שירות חברת שילוח קיימת חברת שילוח חדשה האם זכאי לשירות eBay Premium?
שירותי "אקונומי" Royal Mail 2nd class (משלוח במהלך 2-3 ימי עסקים) Royal Mail 2nd class מכתב או מכתב גדול (2-3 ימי עסקים) לא זכאי במידה וערך הפריט גבוה מ-20£, יש לשדרג לשירות שמאפשר מעקב
Royal Mail 2nd class חבילה (2-3 ימי עסקים) כן
שירותים סטנדרטיים Royal mail 1st class (משלוח במהלך 1-2 ימי עסקים) Royal Mail 1st class מכתב או מכתב גדול (1-2 ימי עסקים) לא זכאי במידה וערך הפריט גבוה מ-20£, יש לשדרג לשירות שמאפשר מעקב
Royal Mail 1st class חבילה (1-2 ימי עסקים) כן

איך השינוי הזה מתקשר למעמד שלי כ- Top Rated Seller?

הדרישות למעמד Top Rated Seller לא משתנות. כדי להיות זכאי לשירות eBay Premium (וההטבות הנלוות לשירות) עליכם קודם כל להיות Top Rated Seller. הדרישות המשתנות רלוונטיות אך ורק לזכאות לשירות eBay Premium. למידע נוסף

מה הכוונה כשמציינים שלושה ימי עסקים?

Estimated delivery Date  (EDD) "תאריך המסירה המיועד" חייב להיות במהלך שלושה ימי עסקים (או פחות) ולהתחשב בהגדרות השילוח ושירות המשלוחים הנבחר. אין שינוי בתהליך החישוב של ה EDD. למידע נוסף

כיצד שירות המעקב ישפיע על תעריף השילוח המאוחר שלי?

אין שינוי בצורה בה משתמשים באפשרות המעקב על מנת להעריך את תעריף השילוח המאוחר. למידע נוסף

האם עלי לשנות את כל הרשומות שלי?

אתם יכולים לבחור ולהציע את שירות eBay Premium בחלק או בכל הרשומות שלכם. ההטבות הנלוות לשירות וההנחות בעמלות הערך הסופי יתקבלו אך ורק ברשומות שעונות על כל הדרישות.

האם עלי לאפשר מעקב לפריטים שערכם נמוך מ-20£?

לא. כל המוצרים שערכם נמוך מ-20£ לא מצריכים מספר מעקב.

למה אינכם מקבלים את שירותי הברקודים 2D של Royal Mail 1st & 2nd class כזכאות לשירות eBay Premium למכתבים ולמכתבים גדולים?

השירותים האלו לא זכאים מכיוון שRoyal Mail  לא מספקים אישורי מסירה במקרה הזה.

במידה ואשלח מכתבים גדולים על ידי שירות Royal Mail 1st & 2nd class Signed for, האם אהיה זכאי להטבות eBay Premium?

כן, מכיוון שבמקרה הזה Royal Mail מספקים אישור מסירה. חשוב לוודא שהרשומות מציגות את שירות המשלוחים העדכני בו אתם משתמשים.

האם שירותי Royal mail 48 & Royal Mail 24 למכתבים ולחבילות זכאים להטבות eBay Premium?

כן, מכיוון שבמקרים האלו Royal Mail מספקים אישור מסירה.

האם שירותי Royal Mail דרך DMO זכאים להטבות eBay Premium?

לא, Royal Mail לא מספקים אישורי מסירה דרך שירות DMO והודיעו לאחרונה כי DMO עומדים להיסגר. אנחנו מייעצים למוכרים לפנות לשירות Royal Mail – click and drop בכתובת clickanddropsupport@royalmail.com כדי לקבל תמיכה בנושא.

עשוי לעניין אותך