חיפוש למוכרים

 

הפיקו את המיטב מרגעים קמעונאיים

 

eBay משקיעה משאבים עצומים בקידום רגעים קמעונאיים, למדו כיצד לנצל רגעים אלו על מנת למקסם את המכירות

מהם רגעים קמעונאיים?

רגעים קמעונאיים הם מועדים שיש להם קשר הדוק לרכישה מוצרים ספציפיים. רגעים קמעונאיים יכולים להיות:

  • חגים דתיים וחילוניים
  • אירועים תרבותיים המעוררים “היסטריה קמעונאית”, למשל : השקה של אייפון חדש
  • רגעים קמעונאיים עונתיים – רגעים המושפעים בדרך כלל מחילופי העונות, למשל כניסת האביב או החזרה לבית הספר לאחר חופשת הקיץ.

מדוע חשוב שתהיו מודעים לרגעים קמעונאיים?

eBay משקיעה משאבים עצומים בקידום רגעים אלו והבאת טראפיק של קונים לאתר, מה שאומר שיש לכם הזדמנות מצוינת ליהנות מזרם גדול של קונים וכך להגדיל את המכירות. למעשה, אם תיכנסו לאתרי eBay בכל רגע נתון, תוכלו לראות אינספור 'רגעים קמעונאיים' שמקודמים להם. מלבד הפעילות באתר, eBay פועלת ללא הרף גם מאחורי הקלעים בשלל פלטפורמות ואפיקים.

מספר דוגמאות לרגעים קמעונאיים המקודמים ב- eBay

  • ולנטיינס דיי (יום ולנטיין) Valentine's Day
  • יום האם Mother’s Day
  • חזרה לבית הספר Back to School/College
  • יום העבודה Labor Day
  • ליל כל הקדושים Halloween
  • חג המולד Christmas

כיצד להיערך לקראת רגעים קמעונאיים

הכינו מלאי לביקוש מוגבר

על מנת שלא תפספסו עסקאות בגלל מחסור בפריטים, ולא תשאירו את הקונים מאוכזבים.

צרו מבצעים אטרקטיביים וקידומים

אם יש ברשותכם חנות eBay תוכלו לקחת את ההכנות לקראת הרגעים הקמעונאיים צעד אחד קדימה על ידי יצירת קידומים. הצעות מיוחדות, במיוחד בחגים, יכולות לעזור לכם למכור יותר ולחזק את המותג שלכם. הנה כמה דוגמאות: Sale events – תוכלו לארוז את כל הטבות הרגע הקמעונאי בהנחה מיוחדת למשל : save Up to 15% on Mother`s Day holiday Order size offers – קידום שיאפשר לכם להגדיל את סכום הרכישה פר עסקה למשל : Save 15$ When you Spend 50$ Shipping Discounts – מרבית הקונים בחגים מחפשים אחר משלוח בחינם, השתמשו בהטבה הזאת על מנת ליישר קו עם הסוחרים הגדולים. למשל : Free Shipping on orders over 25$

השתמשו בשילוח מהיר ככלי שיווקי

בכל מועד וחג תמיד יש את אלו המתעכבים לבצע רכישות מכיוון שלא הספיקו או שכחו. תוכלו למשוך קונים אלו על ידי הצעה של משלוח מהיר או אופציה של אריזות יפות. תוכלו להשתמש בפלטפורמת המשלוחים שלנו ולשלוח בקלות.

בדקו מה הגדולים עושים

תמיד טוב להסתכל מה הסוחרים הגדולים עושים וכיצד הם נערכים. היכנסו לאתרים כגון macy`s או target, נסו להבין מתי הם מתחילים לקדם את הקניות לחגים וישמו גם אצלכם.

עקבו אחר סטטוס השילוח ועדכנו את הקונה

תקשורת רציפה ומתן שירות מעולה הם תמיד חשובים, ובמיוחד בזמן רגעים קמעונאיים בהם יש חשיבות גדולה להגעת המשלוח על פי התאריך הנקוב.

תגברו את שירות הלקוחות

על מנת להיענות לבקשותיהם ושאלותיהם של הקונים הרבים, הקפידו להיעזר באנשים נוספים בכל הקשור למענה ומתן שירות לקוחות. זיכרו, כיום הקונים מצפים לקבל תשובה בזמן מהיר.

אפשרו מדיניות החזרות נוחה ומורחבת

רבים מהקונים בזמן רגעים קמעונאיים הם כאלו הרוכשים מתנות לאהוביהם. חשוב להם לדעת שיהיה למקבל המתנה פרק זמן מספק להחליפה. לכן, מדיניות החזרות נוחה ומורחבת עשויה להיות היתרון שלכם על מוכרים אחרים.

הקפידו שהרשומות שלכם מותאמות למובייל

זה נכון תמיד, אבל במיוחד בחגים ובתקופות עמוסות, קונים רבים עושים את הקניות בין ריצה אחת לריצה אחרת דרך המובייל. הקפידו שהרשומות שלכם נראות מצוין גם דרך הסמאטרפון והטאבלט.

הוסיפו מילות מפתח וקטגוריות רלוונטיות לחגים

הוספה של מילות מפתח רלוונטיות תסייע לכם לעלות בתוצאות החיפוש של הקונים. (לדוגמה: תוכלו להוסיף לרשומה את המילים "מתנה לכריסמס" )

עשוי לעניין אותך