חיפוש למוכרים

 

מעניקים לכם זמן רב יותר לשפר את הביצועים

מה חדש
מה הרווח שלכם
מה אתם צריכים לעשות
תשובות לשאלות נפוצות

יותר תובנות, יותר הדרכה, ויותר זמן לחזור למסלול

כאשר אינכם מסוגלים לעמוד ב סטנדרטים המינימליים לביצועים של eBay, אנו כאן כדי להקל עליכם להבין את הסטטוס שלכם כמוכרים, כיצד הגעתם אליו, ומה אתם יכולים לעשות כדי לשפר את ביצועי המכירות שלכם. בזמן שאתם עובדים על שיפור הביצועים שלכם, אנו נדחה למשך שלושה חודשים לפחות את ההגבלות שתלויות בביצועי מכירה או את מגבלות המכירה בחשבון שלכם (שימו לב, ביצועים שאינם עומדים בסטנדרטים המינימליים עדיין עלולים לגרור השלכות אחרות*). דחייה זו תעניק לכם מספיק זמן כדי להתמקד במכירות ולהחזיר את הסטטוס שלכם לדירוג של 'מעל הסטנדרט' (above standard). החל מ-20 באוקטובר, 2016, אם הסטטוס שלכם 'מתחת לסטנדרט' (below standard), תקבלו:

תובנות ספציפיות הנוגעות לסיבה (או הסיבות) שבגללן הסטטוס שלכם נמוך מהסטנדרט

לוח הניהול למוכר (seller dashboard) יעניק לכם התראה מעודכנת וברורה על הסטטוס שלכם, ובנוסף יספק לכם בחינה מפורטת אודות הסיבות שבגללן אתם לא עומדים בסטנדרטים המינימליים לביצועים.

הכוונה ברורה לגבי הפעולות שאתם יכולים לנקוט כדי לשפר את הביצועים שלכם

בלוח הניהול למוכר גם תקבלו הדרכה ועצות שמטרתן לסייע לכם לפתור את הבעיות שהביאו לכך שהסטטוס שלכם הוא 'מתחת לסטנדרט'.

קחו את הזמן שאתם צריכים כדי להשתפר, בלי הגבלות שתלויות בביצועי מכירה או מגבלות מכירה

כדי לעזור לכם להתמקד בשיפורי הביצועים שלכם, eBay תדחה למשך שלושה חודשים את ההגבלות שתלויות בביצועי מכירה או את מגבלות המכירה על החשבון שלכם. אם אחרי שלושה חודשים, הסטטוס שלכם עדיין 'מתחת לסטנדרט' אך אתם מראים שיפור (כלומר, שיעור הליקויים שלכם או שיעור המחלוקות שנסגרו ללא פתרון לקונה (או שניהם) נמוך יותר מהשיעור בו נכנסתם לסטטוס 'מתחת לסטנדרט'), נאריך את דחיית המגבלות בחודש נוסף. ובנוסף, כל עוד תראו שיפור בביצועים שלכם כמוכרים, אנו נדאג להאריך את דחיית המגבלות על בסיס חודשי. אתם מוזמנים להיכנס ללוח הניהול למוכר שלכם בכל זמן כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלכם ולראות כמה זמן נותר לכם לשפר את ביצועיכם כמוכרים.
*התקופה של שלושת החודשים אינה תקפה להשלכות אחרות שתלויות בביצועים כגון מיצוב נמוך יותר בתוצאות החיפוש, השהיית תשלומים או איבוד פריבילגיות של חנויות מסוג Anchor וPremium. הפרות נוספות של מדיניות eBay עלולות לגרור מגבלות והגבלות אחרות על מכירה בחשבון שלכם.

נותנים לכם שליטה רבה יותר על הביצועים שלכם, עם יותר סיוע מאיתנו

בשנה שעברה, עשינו צעד חשוב במטרה להעניק לכם יותר שליטה עם סטנדרטים פשוטים ואובייקטיביים יותר למוכרים. כעת, אנו עושים צעד מהותי נוסף בכיוון, ומספקים תובנות והכוונות טובות וברורות יותר למוכרים שלא עומדים בסטנדרטים המינימליים לביצועים של eBay. עכשיו תוכלו לקבל יותר מידע על הצעדים שעליכם לנקוט כדי לחזור למסלול, ושלושה חודשים לפחות לשפר את הביצועים שלכם לפני שנטיל הגבלות שתלויות בביצועי מכירה או מגבלות מכירה על החשבון שלכם.

היכנסו ללוח הניהול למוכרים כדי לראות היכן אתם עומדים

בקרו בלוח הניהול שלכם (seller dashboard) כדי לצפות בסטטוס שלכם. מוכרים שהסטטוס שלהם הוא 'מעל הסטנדרט' (above standard) או בדירוג גבוה (Top Rated) לא צריכים לנקוט בשום פעולה כל עוד הסטטוס שלהם נותר 'מעל הסטנדרט'.

מ-20 באוקטובר, 2016, אם הסטטוס שלכם הוא 'מתחת לסטנדרט' (below standard):

  1. הקליקו על "but you still have time to improve" במודול העליון של לוח הניהול למוכר שלכם כדי לבדוק את הסיבות שבגללן הגעתם למצב זה.
  2. בצעו את השיפורים המוצעים תוך קבלת הדרכה.
  3. נצלו את שלושת החודשים הניתנים לכם לשיפור הסטטוס שלכם עד שיוגדר מעל הסטנדרט, מבלי שיוטלו הגבלות שתלויות בביצועי מכירה או מגבלות מכירה על החשבון שלכם.

תשובות לשאלות נפוצות

מהם הסטנדרטים למוכרים של eBay?
עדכון סתיו 2015 למוכרים מספק סיכום של הסטנדרטים שלנו. תמצאו יותר פרטים על הנושא בעמוד העזרה שלנו.
האם הסטנדרטים למוכרים של eBay משתנים ב- 20 באוקטובר, 2016?
הסטנדרטים שנכנסו לתוקף ב- 20 בפברואר 2016, לא משתנים ב- 20 באוקטובר 2016.
מה הכוונה ב"להראות שיפור"?
הסטטוס שלכם מוגדר 'מתחת לסטנדרט' אם שיעור הליקויים שלכם או שיעור המחלוקות שנסגרו ללא פתרון לקונה, או שניהם, גבוה יותר מהסטנדרטים המינימליים לביצועים של eBay. ב"להראות שיפור" הכוונה למצב בו ישנו כאשר שיפור בקריטריון אחד או בשניהם בחודש הנוכחי בהשוואה לחודש הקודם.
איך אדע אם אני משתפר/ת?
לוח הניהול (Seller Dashboard) שלכם יתעדכן על בסיס יומיומי ויראה לכם איזה קריטריון בביצועים שלכם גורם לכך שהסטטוס שלכם הוא 'מתחת לסטנדרט' (below standard), והאם אתם נמצאים במגמת שיפור.
מה יקרה אם לא אראה שיפור לאחר שלושה חודשים?
אם לאחר שלושה חודשים, שיעור הליקויים שלכם או שיעור המחלוקות שנסגרו ללא פתרון לקונה (או שניהם) נותר גבוה יותר או זהה לשיעור שעמו התחלתם את הדרך, eBay תטיל הגבלות שתלויות בביצועי מכירה או מגבלות מכירה על חשבונכם, בנוסף להשלכות נוספות הקשורות לביצועים מתחת לסטנדרט כגון מיצוב נמוך יותר בתוצאות החיפוש, השהיית תשלומים או איבוד פריבילגיות של חנויות מסוג Anchor ו- Premium.
מה יקרה אם אעלה את הביצועים שלי מעל הסטנדרט, ואז הסטטוס שלי יירד שוב? האם אקבל הזדמנות להשתפר?
בכל פעם שתרדו מתחת לסטנדרט לאחר שהייתם מעל לסטנדרט או בדירוג גבוה, תקבלו את אותה הדרכה ותקופה של שלושה חודשים לביצוע שיפורים, ללא הגבלות נוספות שתלויות בביצועי מכירה או מגבלות מכירה על חשבונכם.

עשוי לעניין אותך