חיפוש למוכרים

 

לעבודה ומלאכה: כך תיערכו לקראת ה- Labor day / טליה אלקיים

בסוף הקיץ, וליתר דיוק ב- 5 בספטמבר, יצויין בארה"ב ובקנדה ה- Labor day (יום העבודה), יום המהווה שם לא רק חג היסטורי אלא גם רגע קמעונאי היסטרי ועתיר קניות, מה שאומר שאתם צריכים להתחיל להיערך אליו כבר עכשיו.

 

הנה שלוש עובדות מעניינות על ה- Labor day כרגע קמעונאי:

 

עובדה #1: היסטורית, זהו הרגע בו קמעונאים הגדולים מחסלים את סחורת הקיץ שלהם ומפנים מקום לסחורת הסתיו.
עובדה #2: האמריקאיים עורכים קניות רבות בחג זה, ואף דוחים רכישות אחרות לקראתו.
עובדה #3: כדי להצליח ביום זה, תצטרכו לחשוב ולפעול כמו הגדולים.

 

בהתבסס על עובדות אלו, הכנו לכם תכנית של 5 שלבים שתסייע לכם להפיק את המיטב מהחג:

 

1.    התחילו לתכנן עכשיו – אל תחכו לקרן שמש אחרונה, הגדירו ביניכם לבין עצמכם מהו המלאי הרלוונטי שלכם לקראת החג, מלאי זה יכול לכלול גם פריטים שאנשים נוטים לרכוש במעבר שבין הקיץ לסתיו. בהתבסס על הנתונים שלנו ב-eBay פריטים אלו כוללים:

  • ציוד לברביקיו
  • ציוד לפעילויות פנאי מחוץ לבית
  • מכשירי חשמל
  • מצעים וכלי מיטה

 

2.    סייעו לקונים שלכם למצוא את הפריטים הרלוונטים לחג בקלות. הנה כמה דברים שתוכלו לעשות:

 

3.    מובייל, מובייל, מובייל – התאימו את הרשומות למובייל. רבים מהקונים בקיץ הזה יערכו את הקניות ב- eBay תוך כדי פעילויות פנאי וזמן איכות עם המשפחה. הפכו אותם מגולשים לקונים על ידי הצעה של רשומות מקצועיות, עשירות בתמונות איכותיות, וללא טקסט רב או HTML.

 

4.    צרו קידומים לקראת החג. אם יש ברשותכם חנות eBay, עלו על "כרכרת הקידומים" והציעו הצעות שיסייעו לכם להתחרות בקמעונאים הגדולים:

  • צרו sale event – קידום המאפשר לכם להציע הנחה על קטגוריות נרחבות. לדוגמה: חסכו 40% על כל שמלות הקיץ ( save up to 40% on all summer dresses)
  • הציעו הנחה על הזמנה מעל סכום מסוים – כך תעודדו קונים להגדיל את סכום הרכישה, כמו גם להזמין מספר פריטים בהזמנה אחת, מה שיאפשר לכם לחסוך בעלויות שילוח. לדוגמה: חסכו 15% בקנייה מעל 50 דולר. (Save 15% when you spend $50)
  • השתמשו בקופונים (Codeless coupons) – מכיוון שקופונים אלו זמינים רק לקונים עם ה- url הייחודי שלכם (רק מי שמקבל את הקופון יכול לראות את ההטבה), הם אידיאליים לשימוש בניוזלטר או ברשתות החברתיות. קופון לדוגמה: חסכו 10% על כל ציוד הברביקיו (Save an extra 10% on all BBQ equipment).

 

5.    פרסמו את הקידומים ו/או את הקולקציות שלכם. דמיינו שיש לכם חנות פיזית בקניון. אתם שוכרים שטח, והקניון משקיע כסף בהבאת קהל קונים. העבודה שלכם לא מסתיימת שם, כדאי שתוודאו שהחנות שלכם בולטת בשטח ושהלקוחות שלכם זוכרים אתכם:

  • שלחו ניוזלטר – על מנת לספר לקונים שלכם על הקידומים שלכם לקראת החג
  • עדכנו את ה- Billaboard של החנות (מקביל לקאוור בעמוד עסקי בפייסבוק) עם תמונה הקשורה ל- Labor day או עם דימויים הקשורים בסוף הקיץ. (תוכלו לקבל השראה מחנויות כגון Macys.com או Kohls.com)
  • הפיצו ברשתות החברתיות את הקידומים והקולקציות שלכם לקראת ה- Labor dayy (זיכרו שעליכם לטרגט לקהל בארה"ב ובקנדה)

 

בהצלחה! 

עשוי לעניין אותך