חיפוש למוכרים

 

האהבה מעבר לפינה – כך תרוויחו בגדול מהולנטיינס דיי / מיטל שמיע

הולנטיינס דיי, חג האהבה בעולם המערבי, ייחגג ב- 14 בפברואר, מה שאומר שהוא נמצא ממש מעבר לפינה. אהבה היא תמיד דבר נהדר שראוי לציין, אבל חג האוהבים הוא גם רגע קמעונאי שכדאי להיערך אליו ולנצל אותוו בצורה מיטבית, תוך שאנחנו מגדילים את המכירות והרווחים. אגב, בחג האוהבים של 2015 לא פחות מ- 50%% מהקונים ביצעו לפחות קנייה אחת באונליין לקראת המאורע, עדות נוספת לפוטנציאל האדיר של היום הזה עבורכם המוכרים. 

 

אז בלי הקדמות נוספות, הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת על מנת להיערך בהתאם.

 

1. מלאי, מלאי מלאי – כמו תמיד, המפתח להיערכות נכונה הוא מלאי רחב. התחילו כבר עכשיו להיערך בהתאם, ובמיוחד עם פריטים הנושאים את אופיו של היום החגיגי:

 

2. מגע אוהב לרשומות – לאחר שנערכתם עם מלאי מספק לקראת ווליום הקונים הגבוה, מקסמו את הרשומות שלכם על מנת למשוך קונים ולהבטיח שאלו יהיו בטוחים ושלמים עם בחירתם. בכל קנייה, ובקנייה של מתנותת בפרט, הקונים רוצים להרגיש נפלא עם הבחירות שלהם. על מנת ליצור רשומות שבלתי אפשרי לעמוד בפניהן, הקפידו על הדגשים הבאים:

  • צלמו תמונות ברזולוציה גבוהה, והרבה מהן! תוכלו לצלם עד 12 תמונות לרשומה בחינם
  • השתמשו ברקע נקי ומסודר כדי להבטיח שתשומת הלב של הקונים תוקדש כולה לפריט (ולא לבלאגן על גבי שולחן העבודה 🙂 )
  • הקפידו שהפריט ימלא את הפריים – זהו המפתח למכירה במובייל!
  • צלמו את הפריט מכל הזוויות וספקו תיאור מפורט (אם אתם מוכרים מוצרים משומשים, הקפידו גם על ציון הפגמים והתנהלו בשקיפות מול הקונים)

טיפים נוספים על צילום תמונות תוכלו לקרוא כאן
טיפ בונוס למובייל: הימנעו משימוש ב- HTML  ותמונות מוטמעות בגוף הרשומות, מכיוון שאלו יכולים להופיע באיכות ירודה אצל קונים הגולשים באמצעות מכשירים סלולריים.

 

3. צרו קולקציה לכבוד החג – פעמים רבות קונים לא יודעים בדיוק מה הם מחפשים, הקלו עליהם את החיפושים על ידי יצירת קולקציה של מוצרים המתאימים לדעתכם לאופי החג. יצירת קולקציה לחג גם יכולה להיות דבר מהנה,, תחשבו על עצמכם כמארגני מסיבה המחליטים מה ייכנס פנימה. התייעצו עם חברים טובים ומשפחה ושאלו אותם אילו פריטים היו שמחים לקבל בחג האוהבים.

 

 

רוצים ליצור קולקציה משלכם? עקבו אחר השלבים כאן. לאחר שתצרו קולקציה, אל תשכחו לשתף אותה ברשתות החברתיות השונות, הצבעוניות של מוצרי החג תבלוט מאוד ותזכה לחשיפה נאה.

 

4. העניקו ביטחון לנותני המתנות, הציעו מדיניות החזרות נדיבה – כשזה מגיע למתנות, החלטה של קונים האם לרכוש מכם או ממוכר אחר, עשויה לקום וליפול על נושא ההחזרות. למעניקי מתנות חשוב לדעת שאם מקבל המתנה ירצה להחזירה, יהיה לו את הזמן והפנאי לעשות זאת בלי להילחץ ובלי לפספס את חלון הזמן של ההחזרות. הידעתם? באפשרותכם להגדיר מדיניות החזרות נדיבה כראות עיניכם, ולנהל את ההחזרות שלכם בצורה אוטומטית, כך שגם אתם וגם הקונים מרוויחים ובגדול.
צפו כיצד:

 

עשוי לעניין אותך