חיפוש למוכרים

 

עקרונות השילוח

עלויות משלוח

כאשר אתם בוחרים שירות דואר למשלוחים עליכם לקחת בחשבון את המוניטין שלו, את מהירות המשלוח ואת השירותים הנוספים אותם הוא יכול לספק. לרשותכם מגוון עזרים שיסייעו לכם בבחירת השירות המתאים עבורכם, ויאפשרו לכם לספק מידע מהיר ככל האפשר לקונים שלכם. על עזרים אלו ניתן למנות הנחיות מפורטות למשלוח, וכן מחשבונים מקוונים לחישוב עלויות משלוח הזמינים באתרים של ספקי המשלוח השונים.

  השקיעו במאזני שקילה טובים כדי לדעת במדויק מהו משקלן של החבילות שאתם שולחים

לפרטים ויצירת קשר עם חברות שילוח ולוגיסטיקה, הקליקו

מהירות המשלוח

חלק מהקונים ירצו שפריטיהם יגיעו במהירות ואילו לאחרים לא יפריע לחכות. לכן, הציעו אפשרויות משלוח מגוונות על מנת לענות על דרישות שונות ותקציבים שונים. שירותי דואר מקומיים מציעים בדרך כלל משלוחי אקספרס, משלוח מהיר או משלוח רגיל. העניקו לקונים שלכם את האפשרות לבחור ביניהם.

מסירת פרטים על עלויות משלוח ברשומות

קונים צריכים לדעת מהן עלויות המשלוח מראש כיוון שהן משפיעות על המחיר הכולל של הפריט שברצונם לקנות. הציגו בבירור את עלויות המשלוח ברשומות, וכך תצמצמו את כמות השאלות בנושא, ואת הזמן שאתם מקדישים למענה.

  פריטים בגינם ניתן משלוח בחינם מדורגים גבוה יותר בחיפושי 'Best Match'

אריזה ותוויות

אל תבזבזו זמן יקר על ביקורים בדואר. ניתן לארגן איסוף מדלת אל דלת בעזרת שירותי חברות השילוח השונות. בנוסף, על מנת להקטין את הסיכוי לטעויות במשלוח, הקפידו על מילוי תקין וברור של התווית. אירזו פריטים בזהירות, על אחת כמה וכמה אם הם יקרים או שבירים.
אלו מספר דברים שתוכלו לעשות בקלות כדי למנוע פגיעה בפריטים:

  • הוסיפו ריפוד כגון נייר בועות או פתיתי קלקר למשלוח של פריטים שבירים
  • הגנו על פריטים מפני מים באמצעות אריזה אטומה מפלסטיק.
  • במידה והפריט יקר-ערך, שיקלו לדון עם הקונים על ביטוח נוסף
  פתק 'תודה רבה' שתצרפו למשלוח יוסיף פן אישי נחמד. קונים יעריכו זאת ויגלו נטייה לקנות מכם שוב

משלוח רשום או לא?

תאונות קורות, וחבילות עשויות ללכת לאיבוד במשלוח. לכן, כדאי להתגונן מפני תרחיש זה באמצעות שימוש בדואר רשום, במיוחד אם מדובר בפריט שביר או יקר ערך. עלות דואר רשום אינה גבוהה ביחס לשקט הנפשי שתרוויחו מצורת משלוח זו. בנוסף, משלוח רשום מאפשר לקונים שלכם מעקב פשוט ונוח אחר התקדמות החבילה.

מה דעתך על הכתבה?
הקוראים דרגו את הכתבה 5/5
5/5

עשוי לעניין אותך