חיפוש למוכרים

 

אופטימיזציה למלאי

העלאת רשומות מבוססת-מוצר, קנייה באמצעות קטלוג eBay, מבנה עמלות חדש עבור רשומות מרובות-קטגוריות, ועדכונים לקטגוריות ולמאפייני פריט (Item specifics)

מה אתם צריכים לדעת

 • העלאת רשומות באמצעות קטלוג eBay תידרש עבור מוצרים נבחרים, במטרה לספק לקונים חוויית קניה יעילה ומבוססת-מוצר
 • שינויים בקטגוריות, כולל תוספות, הסרות ושינויי שם ייכנסו לתוקף. רשומות שיושפעו מהשינויים יועברו באופן אוטומטי לקטגוריות הרלוונטיות ביותר
 • כאשר אתם מעלים פריט לשתיים או יותר קטגוריות, עמלת המכירה הגבוהה ביותר היא זו שתחול כאשר הפריט יימכר

חוויית קניה מבוססת-מוצר – קריטית להצלחה שלכם כמוכרים

ההצלחה של המוכרים שלנו מתחילה בהבטחה שקונים ירכשו קודם כל ב-eBay. על מנת לפגוש את הציפיות המתפתחות של הקונים, eBay מעבירה קטגוריות רבות לחוויית קנייה מבוססת-מוצר, בה כל הרשומות עבור אותו מוצר מקובצות יחדיו. על ידי אימוץ קטלוג eBay בעת העלאת רשומה, תצרו מצב בו הפריטים שלכם הם חלק מסטנדרט קמעונאי לו מצפים כיום הקונים. קונים יוכלו למצוא בקלות סחורה שתואמת לחיפוש שלהם ולהחליט במהירות אילו מוצרים ברצונם לרכוש.

אם אתם מוכרים סחורה באחד מקווי המוצרים הנכללים בשלב ה-1 כפי שמצוין מטה, הנה מה שעליכם לעשות:

 • כיום, מוצרים כבר זמינים עבורכם בקטלוג כאשר אתם יוצרים רשומה חדשה או עורכים רשומות קיימות עבור פריטים בקווי המוצרים מטה. משתמשי Seller Hub יכולים להציע שינויים במידע אודות מוצרים בקטלוג במסגרת העלאת הרשומה, זאת על ידי הקלקה על אייקון הדגל הסמוך למוצר הרלוונטי.
 • החל מאמצע חודש מרץ, בדקו את ה-Seller Hub ואת My eBay כדי לראות המלצות עבור רשומות קיימות שעליכם לעדכן על מנת לעמוד בדרישות החדשות.
 • עד סוף חודש אפריל, שייכו רשומות קיימות לקטלוג eBay כך שהמלאי שלכם ימשיך להיות גלוי עבור הקונים. היכנסו לתשובות לשאלות נפוצות על מנת לקבל הנחיות שלב אחר שלב
 • החל מחודש מאי, כאשר תנסו לשנות רשומות קיימות או להעלות רשומות חדשות (כולל רשומות מסוג Good `til Cancelled), מתוך קווי המוצרים הקיימים בשלב הראשון, ולא תקשרו אותן למוצר מתוך קטלוג eBay, לא תוכלו להשלים את העלאת הרשומה.  עניין זה מתייחס למוצרים חדשים, משומשים או מחודשים. עבור רשומות חדשות וקיימות בקווי המוצרים עם וריאציות מרובות (Multi-SKU) תידרשו לספק – GTIN מספר פריט מסחרי גלובלי (UPC/EAN/ISBN) עבור כל וריאציה. בחוויית הקניה החדשה יוצגו רק רשומות המקושרות למוצר בקטלוג eBay.

מאוחר יותר השנה, אנו נרחיב את קטלוג eBay עם שלבים נוספים. חפשו אחר מידע נוסף בעדכוני מוכרים עתידיים.

קו המוצרים בקטלוג eBay

קו המוצרים שיחייבו אימוץ בקטלוג החל מחודש מאי 2018.
Brand Product Line
Amazon Echo, Fire Stick
Apple iPads, iPhones, TV
Dyson AM Cooling Fan, AM Fan Heater, AM Humidifier, Pure
Google Chromecast, Home
Jawbone Jambox
NEST Thermostat
Roku Premier/Express/1/2/3/4

חוויית קניות חדשה מבוססת-מוצר

תוצאות החיפוש מקובצות יחדיו על פי המוצר הקטלוגי על מנת לסייע לקונים למצוא במהירות את הפריט שהם מחפשים

דף מוצר

מציג את האופציות הטובות ביותר עבור המוצר, כולל סקירות.

שינויים בקטגוריות ובסיווג

שינויים בקטגוריות, כולל תוספות, הסרות ושינויי שם ייכנסו לתוקף בתאריך 10 באפריל, 2018, על מנת לספק חוויית קנייה, מכירה וחיפוש אינטואיטיבית יותר ב-eBay .

במידה ויש לכם רשומה בקטגוריה המושפעת משינויים אלה, eBay תעביר את הרשומה באופן אוטומטי לקטגוריה הרלוונטית ביותר. הקליקו על הקטגוריה מטה על מנת לצפות בשינויים בקטגוריות ובמאפייני פריט

העלו את הרשומות שלכם לקטגוריות המתאימות ביותר

בצעו סקירה של הרשומות שלכם על מנת להבטיח שהן נמצאות בקטגוריות המתאימות ביותר. אם הן לא נמצאות בקטגוריות המתאימות ביותר, השתמשו בכלי eBay אלו על מנת לעדכן את הפריטים:

 • לשונית "Listings" ב-Seller Hub
 • פונקציית העריכה המרובה (Bulk edit) ב-My eBay
 • Selling Manager/Selling Manager Pro
 • File Exchange

העלאת רשומות לשתי קטגוריות

אנו מעודדים אתכם להעלות את הפריטים שלכם בקטגוריה המתאימה ביותר ולא בקטגוריות מרובות, וזאת על מנת להבטיח שיוצגו בפני הקונים תוצאות החיפוש המדויקות והמועילות ביותר. החל מתאריך 1 במאי, 2018, כאשר תעלו רשומה לשתי קטגוריות או יותר, ויהיה הבדל בעמלת המכירה בין הקטגוריות, עמלת המכירה הגבוהה ביותר היא זו שתחול כאשר הפריט שלכם יימכר.

עשוי לעניין אותך