חיפוש למוכרים

 

שיפור המשלוחים

eBay Guaranteed Delivery תהיה זמינה ליותר מוכרים אשר המוצרים שלהם נשלחים מארצות הברית. בנוסף, נציע לאותם מוכרים חווית משתמש אינטואיטיבית יותר להדפסה ורכישה של תוויות ב-eBay

מה אתם צריכים לדעת

  • eBay Guaranteed Delivery תהיה זמינה ליותר מוכרים.
  • תהליכי רכישה והדפסה פשוטים ויעילים יותר של תוויות המשלוח של eBay, השוואות בין שירותי שילוח, תמחור, ועוד

eBay Guaranteed Delivery

eBay Guaranteed Delivery מאפשרת למוכרים להגדיל את נראות הרשומות שלהם והקונים מקבלים את הרכישות שלהם בתוך 3 ימים או פחות, כאשר eBay ערבה לכך. בבחירה של Handling time guarantee, אחת מהאפשרויות של eBay Guaranteed Delivery, היא שאתם מבטיחים זמן טיפול עוד באותו היום או בתוך יום אחד. eBay מחשבת את תאריך המסירה המשוער לקונה, וערבה לו במסגרת חוויית הקנייה. רשומות המציעות eBay Guaranteed Delivery נהנות מחשיפה גדולה יותר ב-eBay, מכיוון שקונים יכולים לבחור להציג בתוצאות החיפוש רק רשומות המציעות את השירות.

החל מחודש מרץ 2018, Handling time guarantee במסגרת ה-eBay Guaranteed Delivery תהיה זמינה עבור יותר מוכרים. אנו נצמצם את המספר הממוצע של עסקאות הנדרש לצורך זכאות ל-100 עסקאות ב-12 החודשים החולפים. אתם תצטרכו לשמור על שיעור איחור במשלוח (Late shipment rate) של עד 3% על מנת להשתמש ב-eBay Guaranteed Delivery. בדקו את שיעור המשלוח בזמן (On-time shipping rate) בלוח הניהול למוכר על מנת לראות אם אתם עומדים בדרישה. מוכרים נבחרים יעודכנו על הזכאות שלהם דרך אימייל.

עד 30 ביוני, eBay תכסה כל משלוח המגיע באיחור במידה והקונה יתלונן על כך. משמעות הדבר היא ש-eBay תאפשר לקונה לבחור מבין אפשרויות שונות על מנת לסגור את הנושא בצורה טובה, על פי הכללים והתנאים של התוכנית. לאחר 30 ביוני, eBay תמשיך לכסות משלוחים מאחרים, כל עוד תעמדו בזמן הטיפול שהתחייבתם לו.

על מנת להעניק לכם גמישות רבה יותר בבחירת ספק השילוח, אנחנו גם מסירים את אחת מהדרישות הקיימות. החל ממרץ 2018, לא תידרשו עוד להשתמש בתוויות השילוח של eBay על מנת להשתמש באפשרות ה-Handling time במסגרת ה-eBay Guaranteed Delivery. עם זאת, על מנת להישאר בתוכנית, תידרשו להעלות פרטי מעקב מאומתים המאשרים שהמשלוח נעשה בזמן, בלפחות 95% מהעסקאות שלכם.

החל ממרץ 2018, כלי העריכה המרובה של ה-Guaranteed Delivery יהיה זמין ב-Seller Hub. תוכלו להשתמש בכלי על מנת להבין אילו מהרשומות שלכם עדיין לא זכאיות להשתתפות בeBay Guaranteed Delivery ולערוך שינויים ברשומות שלכם.

בקרוב – חוויית משתמש חדשה בתוויות eBay

בקיץ הקרוב, רכישה והדפסת תוויות ב-eBay תהיה אפילו פשוטה ואינטואיטיבית יותר. הוספנו עבורכם פיצ'רים  שיסייעו לכם לקבל בחירות שילוח מושכלות במהירות ובקלות. הפיצ'רים החדשים יכללו תאריכי מסירה משוערים בהתבסס על שירות השילוח והשוואות תמחור ושירותי שילוח. בנוסף, נמשיך לספק לכם הנחות משמעותיות על שירותי שילוח ולעדכן באופן אוטומטי פרטי מעקב עבור הקונים שלכם.

המעבר מחוויית משתמש הנוכחית בתוויות eBay לחווייה החדשה יהיה רציף, ואתם תוכלו להמשיך ולהשתמש בשירותי השילוח המועדפים עליכם, ללא הפרעה.

חוויית המשתמש החדשה בתוויות eBay – פיצ'רים עוצמתיים וממשק אינטואיטיבי

למדו עוד על חווית המשתמש החדשה בתוויות eBay

עשוי לעניין אותך