חיפוש למוכרים

 

תהליך החזרות פשוט יותר

מדיניות החזרות יעילה יותר, ודרישה לחלון החזרות חינם של 30 יום על מנת לקבל את הטבות ה-Top Rated Plus

מה אתם צריכים לדעת

 • אנו מצמצמים את מספר האפשרויות במסגרת קביעת מדיניות ההחזרות
 • מוכרים בדירוג גבוה יידרשו להציע חלון החזרות חינם של 30 יום, על מנת להיות זכאים לקבל את ההטבות והתג הניתנים לרשומות ה-Top Rated Plus

תהליך החזרות פשוט יותר

החל מחודש מאי 2018, אנו נייעל את האפשרויות הזמינות לכם במסגרת קביעת מדיניות ההחזרות. ציפיות הקונים מתפתחות באופן מתמיד ואנו שואפים לספק חוויית החזרות עקבית ותחרותית המתאימה לשוק המסחר המשתנה ללא הרף. תהליך החזרות פשוט יותר יסייע לכם להציע לקונים חוויית החזרות בסטנדרט גבוה ועשוי להגדיל את המכירות שלכם. אנו ממליצים לכם להתחיל לשנות את מדיניות ההחזרות שלכם כעת.

במסגרת מדיניות ההחזרות יוצעו 5 אפשרויות:

 • החזרות לא מתקבלות
 • 30 ימי החזרה – הקונה משלם עבור המשלוח חזרה
 • 30 ימי החזרה חינם
 • 60 ימי החזרה – הקונה משלם עבור המשלוח חזרה
 • 60 ימי החזרה חינם

לא ניתן יהיה לגבות עמלת החזרה (Restocking fees) במסגרת מדיניות ההחזרות.

החל מ -1 ביוני 2018, במידה ואתם מציעים החזרות בחינם, תהיה לכם שליטה רבה יותר על ניהול העסק שלכם, ותוכלו לבחור במידת הצורך להנפיק זיכוי מופחת לקונים.

לקטגוריות מוצרים מסוימות יש סטנדרטים קמעונאיים ייחודיים ומוכרים יוכלו להציע במסגרת מדיניות ההחזרות וריאציות שונות בנוסף לאפשרויות החדשות. הקטגוריות בהן ניתן יהיה לכלול אפשרות של 14 ימי החזרה חינם כוללות: Collectibles & Art, Cameras & Photo, Cell Phones & Smartphones, Medical, Mobility & Disability Equipment.

מוכרים גם יוכלו להציע זיכוי מופחת עבור כל ההחזרות כאשר פריט מוחזר משומש או פגום בקטגוריות נבחרות, כולל:  Business & Industrial, Parts & Accessories, Bullion, Coins & Paper Money, Cameras & Photo, Cell Phones & Smartphones, Medical, Mobility & Disability Equipment, Home Improvement, Furniture, Musical Instruments & Gear, Yard, Garden & Outdoor.

בנוסף, תהיה לכם את הגמישות להגדיר מדיניות החזרות שונה עבור החזרות מקומיות והחזרות בינלאומיות. לדוגמה, תוכלו להציע החזרות חינם ברכישות מקומיות, ובאותה הרשומה, להציע לקונים בינלאומיים החזרות בתשלום.

מאחר ואנו מבצעים סטנדרטיזציה של תהליך ההחזרות, אנו נסיר את השדה "Additional return policy details" שחלק מהמוכרים עשויים לעשות בו שימוש על מנת לפרט את מדיניות ההחזרות שלהם. הסרת השדה תפשט את ההחזרות עבור הקונים.

עדכונים ל-Top Rated Plus

30 ימי החזרה חינם הם כיום סטנדרט קמעונאי וציפייה של כל קונה. החל מ-1 ביוני, 2018, מוכרים בדירוג Top Rated יידרשו להציע 30 ימי החזרה חינם, על מנת שהרשומה תעמוד בקריטריון Top Rated Plus. מוכרים אלו יוכלו להרוויח את ההטבות הללו על-ידי מתן חוויה משופרת לקונים שלהם. כשאתם מציעים 30 ימי החזרה חינם, אתם מציעים חוויית קניות מצוינת.

החרגות

30 ימי החזרה חינם נדרשים עבור מרבית הקטגוריות, אך ישנן החרגות בקטגוריות נבחרות.

אתם תידרשו להציע 30 ימי החזרה חינם, על מנת ליהנות מהטבות של Top Rated Plus, בקטגוריות הבאות:

 • Parts & Accessories
 • Musical Instruments & Gear
 • Listings with Freight Shipping Specified

בקטגוריות Collectibles & Art אתם תידרשו להציע 14 ימי החזרה חינם על מנת ליהנות מהטבות של Top Rated Plus.

אינכם נדרשים להציע החזרות בחינם על מנת ליהנות מהטבות של Top Rated Plus בחלק מהקטגוריות הקיימות. אנו נרחיב את ההחרגה הזאת כך שתכלול גם את הקטגוריות הבאות:

 • Prepaid Phone Cards
 • Hazardous Materials
 • Virtual Currency

למדו עוד על הטבות למוכרים בדירוג גבוה

הגנה על מוכרים שמציעים החזרות בחינם

מוכרים המציעים החזרות בחינם יכולים להציע החזר חלקי, אם פריט מוחזר אליהם במצב שונה מזה שהם שלחו אותו לקונה. לדוגמה, אם פריט חדש לגמרי נפתח לפני שהוחזר לכם, תוכלו להעניק לקונה החזר חלקי כדי לכסות ירידה פוטנציאלית בערכו של הפריט.

למדו עוד

עשוי לעניין אותך